چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ ,20 March 2019
 
 
موحدپور در گفت‌وگو با فانا مطرح کرد:
تکذیب عدم پرداخت مطالبات تعدادی از کارکنان اهورا دارو
نیروهای متخصص اهورا دارو قرارداد پنج ساله دارند
 
مدیرعامل شرکت اهورا دارو خبر منتشر شده در خبرگزاری ایلنا درخصوص عدم پرداخت مطالبات تعدادی از کارکنان این شرکت را تکذیب کرد.
 
امین موحدپور در گفت‌وگو با خبرنگار فانا با اشاره به اینکه کارخانه شرکت اهورا دارو در شیراز واقع است و تعداد پرسنل این شرکت به حدود 350 نفر می‌رسد، افزود: خبر منتشر شده در خبرگزاری ایلنا مبنی بر عدم پرداخت مطالبات و حقوق تعدادی از کارکنان این شرکت صحت ندارد. ضمن اینکه نیروهای متخصص این شرکت قرارداد پنج ساله دارند نه یک ماهه.

به گزارش فانا، شرکت اهورا دارو در سال 1382 با هدف تولید داروهای گیاهی، در زرقان فارس تاسیس شد. این شرکت هم‌اکنون از صادرکنندگان داروهای گیاهی به اشکال قرص، شرب، ژل موضعی و کپسول است. این شرکت همچنین نخستین تولیدکننده داروهای گیاهی و فرآورده‌های آرایشی و بهداشتی در استان فارس محسوب می‌شود.

شرکت اهورا دارو با مشارکت شرکت کانادایی Licogums در زمینه تولید امولسیفایرهای طبیعی نخستین تولیدکننده در قاره آسیا است. این شرکت کانادایی 60 درصد سهام اهورا دارو را در اختیار داشته و در واقع شرکت اهورا دارو تنها سرمایه‌گذاری خارجی در استان فارس است.

همچنین به گفته مدیرعامل شرکت اهورا دارو این شرکت تنها صادرکننده عصاره شیرین بیان ایران به ارزش بالغ بر 190 میلیون دلار در سال است.

هولدینگ اهورا متشکل از شرکت‌های پخش، تولیدی و بازرگانی شامل موحدان دارو، اهورا دارو، اهورا پخش امین، علم و بازار گستر امین، اهورا عصاره پارسه، کشت اهورا پارسه، اهورا سرمه پارسه، انرژی افزای اهورا و غذاسازان موحد است.

گفت‌وگو از محمدجواد به‌آبادی
 
کد مطلب : ۱۳۳۴۴
يکشنبه ۲۶ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۰۸
۰
 
 

ارسال
 
گروه های خبری :