سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۸ ,20 August 2019
 
 
رحمتی در گفت‌وگو با فانا خبر داد:
برگزاری مراسم "روز کیفیت" در شرکت داروسازی آتی فارمد+جزئیات
 
مدیر QA شرکت داروسازی آتی فارمد از برگزاری مراسم "روز کیفیت" در این شرکت در تاریخ ۵ ماه می و همزمان با برگزاری این روز در تمام شرکت‌های زیرمجموعه Exeltis خبر داد.
 
فرزانه رحمتی در گفت‌وگو با خبرنگار فانا با اشاره به اینکه سالانه کمپینی تحت عنوان روز کیفیت در تاریخ ۴ ماه می در تمامی شرکت‌های زیرمجموعه Exeltis برگزار می‌شود، افزود: با توجه به اینکه امسال ۴ می در ایران مصادف با روز جمعه بود، تصمیم گرفتیم این رویداد را در روز ۵ می و با شکلی متفاوت برگزار کنیم. ضمن اینکه این نخستین مراسم روز کیفیت در شرکت داروسازی آتی فارمد پس از اخذ گواهینامه GMP توسط این شرکت بود.

وی افزود: شرکت Exeltis پیش از برگزاری روز کیفیت اعلام کرده بود که به بهترین برنامه برای برگزاری این روز در شرکت‌های زیرمجموعه "کاپ کیفیت" اعطا خواهد کرد. همچنین در مسابقه‌ای دیگر قرار شد هر یک از کارکنان شرکت‌های زیرمجموعه Exeltis نظرات پیشنهادی خود را درباره اینکه چه کارهایی باعث بهبود کیفیت می‌شود، از طریق ایمیلی به شرکت Exeltis ارسال کنند و در نهایت به بهترین نظرات جوایزی اعطا خواهد شد.

وی گفت: هدف از اجرای برنامه روز کیفیت در شرکت‌های زیرمجموعه Exeltis و از جمله شرکت داروسازی آتی فارمد، جا انداختن فرهنگ کیفیت در این شرکت‌ها است بطوریکه هر یک از کارکنان بدون اینکه حس کنند تحت نظارت قرار دارند، خودشان مسوول اجرای فرهنگ کیفیت شوند و خود به خود به این اصل مهم پایبند باشند. پوستر سیاست کیفیت اکسلتیس هم با هدف تولید داروی باکیفیت بطور مداوم در شرکت نصب شده است.

مدیر QA شرکت داروسازی آتی فارمد تاکید کرد: هدف ما این است که روح کیفیت در همه بخش‌های زندگی کاری و شخصی کارکنان داروسازی آتی فارمد جاری شود. باید بدانیم که به قول فاستر کیفیت یک حادثه یا یک اتفاق نیست بلکه حاصل انتخاب هوشمندانه ما و تعهد ما به انجام کار در طول مسیر است.

رحمتی با بیان اینکه رعایت GMP در شرکت‌های داروسازی به ویژه شرکت‌های تولیدکننده داروهای هازاردوس و هورمون‌های جنسی بسیار هزینه‌بر است، توضیح داد: در شرکت‌های دارای گواهینامه GMP از جمله آتی فارمد سه موضوع در اولویت قرار داشته و رعایت می‌شوند که شامل حفاظت از محصول، حفاظت از نیروی کار و حفاظت از محیط زیست هستند. بطور خلاصه می‌توانم بگویم که اصولا شرکتی که محصولات hazardous یا هورمونی تولید می‌کند و GMP ندارد، یعنی این شرکت ضد محیط زیست بوده و دوستدار محیط زیست نیست.

وی خبر داد: شرکت داروسازی آتی فارمد ظرف چند ماه آینده محصولات بسیار جدیدی را وارد بازار خواهد کرد که یا اصلا در بازار ایران وجود نداشته‌اند و یا اگر وجود داشته، وارداتی بوده‌اند.

مدیر QA شرکت داروسازی آتی فارمد توضیح داد: شرکت داروسازی آتی فارمد همچنین با آموزش نیروهای خود در زمینه اجرای اصول GMP تولید داروهای هازاردوس و هورمون‌های جنسی به عنوان شرکتی پیشرو در کشور در این زمینه عمل کرده و فناوری این حوزه را نیز وارد کشور کرده است. بنابراین نیروی انسانی آموزش دیده آتی فارمد نیز یک سرمایه باارزش و منحصربفرد در بین شرکت‌های داروسازی فعال در کشور است.

 
کد مطلب : ۱۳۷۱۱
شنبه ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۴
۰
 
 

ارسال
 
گروه های خبری :