چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ ,20 March 2019
 
 
مهرآمیزی در گفت‌وگو با فانا خبر داد:
استقبال صنایع داروسازی از سمینار آموزشی سیستم‌های هوارسان و هواساز
 
دبیر علمی سمینار آموزشی مروری بر طراحی سیستم‌های هوارسان (AHU) و هواساز (HVAC) در صنایع داروسازی براساس راهنماهای بین‌المللی از حضور مدیران و مسوولان بخش‌های مختلف بیش از 60 شرکت در این سمینار خبر داد.
 
علی مهرآمیزی در گفت‌وگو با خبرنگار فانا با اشاره به اینکه این سمینار توسط کمیته آموزش سندیکای صاحبان صنایع داروهای انسانی ایران به مدت دو روز (امروز و فردا) برگزار می‌شود، افزود: این کمیته سالانه حدود 10 سمینار، کنگره و رویداد آموزشی برگزار می‌کند که هدف همه آنها ارتقای دانش فعالان صنعت داروسازی کشور است.

وی افزود: در سمینار آموزشی مروری بر طراحی سیستم‌های هوارسان (AHU) و هواساز (HVAC) در صنایع داروسازی براساس راهنماهای بین‌المللی سخنرانانی از داخل و خارج کشور داریم و آنها تجربیات خود را در زمینه‌هایی مانند هواسازها، هوارسانی و اتاق‌های تمیز به حاضران در سمینار ارائه می‌کنند.

مهرآمیزی گفت: در همین حال حدود 8 شرکت تولیدکننده هواساز و ارائه دهنده خدمات مربوط به اتاق‌های تمیز نیز محصولات خود را در نمایشگاه جانبی این سمینار عرضه کرده‌اند.

او ابراز امیدواری کرد که مسوولان شرکت‌های مختلف داروسازی حاضر در این سمینار بتوانند مسائل و مشکلات خود را در زمینه موضوع تخصصی سمینار مطرح کرده و پس از دریافت پاسخ‌های مناسب، مشکلاتی موجود در شرکت‌های خود را برطرف کنند.

به گزارش فانا، سمینار آموزشی مروری بر طراحی سیستم‌های هوارسان (AHU) و هواساز (HVAC) در صنایع داروسازی براساس راهنماهای بین‌المللی به مدت دو روز (24 و 25 اردیبهشت ماه) در کارخانجات داروپخش برگزار می‌شود.

گفت‌وگو از محمدامین به‌آبادی
 
کد مطلب : ۱۳۷۶۶
دوشنبه ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۰۲
۰
 
 

ارسال
 
گروه های خبری :