چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ ,20 March 2019
 
 
نخستین بیمارستان دندانپزشکی کشور افتتاح شد
 
نخستین بیمارستان دندانپزشکی کشور به نام شهید دکتر بهرام شکری صبح امروز (سه شنبه) با حضور سردار سرلشکر پاسدار محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پردیس دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله(عج) افتتاح شد و به بهره برداری رسید.
 
به گزارش فانا، این بیمارستان در مساحتی حدود یک هزار و 650 متر مربع با 77 یونیت دندانپزشکی به مساحت مفید 950 متر مربع با استانداردهای روز دنیا افتتاح شد.

ارائه عالی ترین سطح خدمات دندانپزشکی با برترین کیفیت و ایمن با رویکرد سلامت محور، مبتنی با سبک زندگی اسلامی و ایرانی با استفاده از تجهیزات و یونیت های ساخت ایران از ویژگی های نخستین بیمارستان دندانپزشکی شهید شکری دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله (عج) عنوان شده است.

قرار است این بیمارستان تخصصی دندانپزشکی به صورت شبانه روزی در کلانشهر تهران به ارائه خدمات متنوع دندانپزشکی به درخواست کنندگان این نوع خدمات اعم از نیروهای مسلح و سایر شهروندان بپردازد.

در آیین افتتاح و بهره برداری این بیمارستان تخصصی دندانپزشکی دکتر علیرضا جلالی رییس دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله(عج)، حجت الاسلام و المسلمین محمد دهقانی نماینده ولی فقیه در این دانشگاه ،خانواده معزز شهید دکتر بهرام شکری و شماری از پزشکان، پرستاران و کادر درمانی بیمارستان بقیه الله العظمی (عج) حضور داشتند.

شهید دکتر بهرام شکری نخستین دندانپزشک رسمی سپاه بود که در سال 1360 از سوی گروهک مجاهدین خلق(منافقین) در خیابان ترور و به درجه رفیع شهادت نائل شد.
 
کد مطلب : ۱۳۷۷۲
سه شنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۸
۰
 
مرجع : خبرگزاری ايرنا
 

ارسال
 
گروه های خبری :