شنبه ۳ فروردين ۱۳۹۸ ,23 March 2019
 
 
پرداخت بدهی های تامین اجتماعی خرداد ماه به نقطه مطلوب می رسد
 
رییس سازمان تامین اجتماعی گفت: در زمینه پرداخت بدهی این سازمان به دانشگاه علوم پزشکی و مراکز طرف قرارداد و نیز تحقق مطالبات اقدام های خوبی صورت گرفته و انتظار می رود وضعیت خردادماه به نقطه مطلوب برسد.
 
به گزارش فانا، سید تقی نوربخش روز شنبه در حاشیه سفر به اردبیل به خبرنگاران افزود: سازمان مدیریت و برنامه ریزی 50 هزار میلیارد ریال برای این منظور مصوب کرده بود که 30 هزار میلیارد ریال آن اسفند پارسال محقق شد.

وی بیان کرد: در اسفندماه بدهی های شش ماهه مراکز طرف قرارداد به صورت یکجا پرداخت شد و در صورت تحقق 20 هزار میلیارد ریال تعهدی دولت تا خرداد ماه وضعیت بدهی های تامین اجتماعی به نقطه مطلوب می رسد.

نوربخش گفت: این سازمان 43 تا 44 هزار میلیارد ریال به دانشگاه علوم پزشکی و مراکز طرف قرارداد بدهی دارد اما 18 هزار میلیارد ریال نیز از شرکت های دارویی طلب دارد و در تلاش هستیم که هم بدهی ها و هم طلب های خود را سامان دهیم.

رئیس سازمان تامین اجتماعی همچنین در پاسخ به سئوال درباره موضوع بیمه اضافه کار کارکنان دولت گفت: این موضوع جنبه حقوقی دارد اما به هر حال در این زمینه ما تابع تصمیم های سازمان مدیریت و برنامه ریزی هستیم و براساس آن عمل می کنیم.

نوربخش برای بررسی مسایل و مشکلات تامین اجتماعی در استان و افتتاح و بازدید از چند طرح این سازمان به اردبیل سفر کرده است.
 
کد مطلب : ۱۳۷۷۴
دوشنبه ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۶
۰
 
مرجع : خبرگزاری ايرنا
 

ارسال
 
گروه های خبری :