چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ ,20 March 2019
 
 
خروج از برجام بیانات رهبری درباره غیرقابل اعتماد بودن آمریکا را ثابت کرد
قاضی‌پور: برخورد رئیس جمهور در مواجهه با خروج آمریکا از برجام اقتدارآمیز نبود
برخی وزیران بزرگترین واردکننده دارو و کالا به کشور هستند
 
نماینده مردم ارومیه در مجلس با بیان اینکه خروج از برجام توسط ترامپ بیانات رهبری درباره غیرقابل اعتماد بودن آمریکا را ثابت کرد، گفت: برخورد رئیس جمهور در مواجهه با خروج آمریکا از برجام اقتدارآمیز نبود.
 
به گزارش فانا، نادر قاضی‌پور امروز در ارتباط با خارج شدن آمریکا از برجام اظهار کرد: من از خارج شدن آمریکا از برجام خوشحال هستم چون این کار ترامپ، بیانات رهبری مبنی بر بی‌اعتماد بودن آمریکا را یک بار دیگر ثابت کرد.

وی با انتقاد از سخنان روحانی پس از اعلام خبر خروج آمریکا از برجام عنوان کرد: رئیس‌جمهور در این سخنان منفعلانه صحبت کرده و با این مسئله با اقتدار برخورد نکرد در حالی که لازمه ایستادگی در برابر آمریکای متکبر باصلابت و باقدرت سخن گفتن است همانگونه که مقام معظم رهبری در جواب ترامپ با لحن محکم و قاطع پاسخ وی را دادند.

نماینده مردم ارومیه در مجلس با انتقاد از انتخاب وزیران و افراد دوتابعیتی در بدنه دولت تصریح کرد: 100 فرد دوتابعیتی بدون استعلام از وزارت اطلاعات در بدنه دولت حضور دارند که بدون شک این افراد آنگونه که باید و شاید برای مردم ایران خدمت نکرده و درد و رنج آنها را درک نخواهند کرد زیرا بیشتر عمر خود را در خارج از کشور بوده و در میان مردم ایران حضور نداشته‌اند تا از نزدیک با رنج‌های آنها آشنا شوند.

وی اشرافی‌گری و انتخاب وزیرانی که خود از واردکنندگان بزرگ دارو و کالا به کشور هستند را یکی دیگر از ایرادهای وارده بر دولت دانست و عنوان کرد: در ایران باید دولت‌هایی انتخاب شود که بتوانند سیره عملی امامان معصوم(ع) مبنی بر ساده‌زیستی و عمل به نهج‌البلاغه را در دستور کار خود قرار دهند و به خوبی از سطح زندگی مردم آگاهی داشته باشند و تنها به خورد‌ن و خوابیدن، پوشیدن لباس‌های شیک و اصلاح صورت خود و تفریحات از جمله شنا نپردازند.

قاضی‌پور با بیان اینکه توجه به تجمل‌گرایی و تنها به فکر خود بودن فرصت خدمت به مردم را از دولتمردان می‌گیرد، خاطرنشان کرد: امروز اشتغال و بیکاری مشکل اصلی جامعه است که برای رفع آنها اقدامی صورت نمی‌گیرد و تنها راه‌حل برون رفت از مشکلات حال امروز جامعه داشتن اتحاد، تابع ولایت‌فقیه بودن و استفاده از کالاهای تولید داخل است.
 
کد مطلب : ۱۳۷۸۴
سه شنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۲
۰
 
مرجع : خبرگزاری فارس
 

ارسال
 
گروه های خبری :