دوشنبه ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ ,20 May 2019
 
 
هاجر چنارانی:
بیماران سرطانی در به در دنبال تهیه داروهای مورد نیاز خود هستند
 
نماینده نیشابور تاکید کرد: از احتکار دارو باید جلوگیری شود چرا مسئولان حوزه بهداشت و درمان به مشکلات بیماران توجهی ندارند در این رابطه می‌طلبد دولت به دارو و درمان بیماران به ویژه بیماران خاص ورود کند.
 
به گزارش فانا، هاجر چنارانی پیش از ظهردیروز در تذکری با استناد به ماده ۲۴ آیین‌نامه داخلی مجلس گفت: دولت باید به کالاهای اساسی مردم توجه اساسی داشته باشد و همچنین توجه به تامین دارو و درمان مردم را در دستورکار قرار دهد.وی افزود: متاسفانه بیماران سرطانی در به در دنبال داروخانه می‌‌‌گردند تا داروهای مورد نیاز خود را تهیه کنند. دولت باید نیاز اساسی مردم را تامین کند چرا دولت پول پزشکان و داروخانه‌‌‌ها را پرداخت نمی‌‌کند.

نماینده مردم نیشابور با بیان اینکه بالغ بر ۱۲ هزار میلیارد تومان دولت به داروخانه‌‌‌ها بدهکار است، خطاب به رئیس‌‌جمهور اظهار داشت: طرح تحول سلامت به کجا رسید؟ وضعیت این طرح به گونه‌‌‌ای است که مردم از آن به عنوان طرح تهوع سلامت یاد می‌‌کنند چرا این طرح با وجود نواقص مختلف پیگیری نمی‌‌‌شود.

چنارانی با تاکید بر اینکه اگر این طرح با وضعیت فعلی ادامه یابد با چالش‌‌‌های بزرگ در آینده مواجه خواهیم شد، تصریح کرد: از احتکار دارو باید جلوگیری شود چرا مسئولان حوزه بهداشت و درمان به مشکلات بیماران توجهی ندارند در این رابطه می‌‌طلبد دولت به دارو و درمان بیماران به ویژه بیماران خاص ورود کنند.
 
 
کد مطلب : ۱۴۰۹۳
پنجشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۹
۰
 
مرجع : خبرگزاری ایلنا
 

ارسال
 
گروه های خبری :