دوشنبه ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ ,20 May 2019
 
 
مدیرعامل تامین سرمایه تمدن مطرح کرد؛
بازار سرمایه فرصت بی‌بدیل تامین مالی پیش روی فعالان صنعت دارو
 
مدیرعامل تامین سرمایه تمدن با تشریح روش های نوین تامین مالی در صنعت دارو از طریق بازار سرمایه، ظرفیت های تامین مالی از طریق این بازار را به عنوان فرصتی بی بدیل، پیش روی صنایع مختلف از جمله صنعت دارو بر شمرد.
 
به گزارش فانا، محمودرضا خواجه نصیری مدیرعامل تامین سرمایه تمدن در همایش بررسی روش های نوین تأمین مالی در صنعت دارو که در حاشیه نمایشگاه ایران فارما 2018 برگزار شد، به تشریح  طرحی با عنوان تامین مالی ساختار یافته در صنعت دارو پرداخت و گفت: استفاده از ظرفیت ابزارهای بدهی مانند انتشار اوراق اجاره جهت تبدیل دارایی های ثابت شرکت ها به ابزارهای مالی، اوراق مرابحه به عنوان ابزاری برای تأمین مالی سرمایه در گردش مورد نیاز شرکت های دارویی  و همچنین اوراق مشارکت  به عنوان راه حلی برای تامین مالی پروژه های تعریف شده  از جمله ظرفیت ها و پتانسیل های قابل توجه بازار سرمایه برای صنعت داروست . 

وی با اشاره به مزیت های پیش روی هر یک از ابزارهای بدهی یاد شده خاطرنشان کرد: استفاده از ظرفیت صندوق های سرمایه گذاری مخاطره پذیر نیز به عنوان یک روش مرسوم دیگر در بهره مندی از تامین مالی در بازار سرمایه است.
 
به گفته نایب رئیس هیئت مدیره شرکت بورس حرکت به سمت تأمین مالی از طریق سرمایه¬گذاری صندوق¬ها در صندوق-های دیگر، فرصتی است که صنایع مختلف به خصوص شرکت های موجود در صنعت دارویی می توانند نسبت به بهره گیری از آن اقدام کنند.

 مدیرعامل تامین سرمایه تمدن در پایان  ضمن معرفی کلینیک درمانگری مالی به عنوان راهکاری برای استفاده از تمام ظرفیت های بازار سرمایه، این مفهوم را زمینه ای برای بهینه سازی ساختار مالی شرکت ها عنوان کرد و گفت: تامین سرمایه تمدن در کلینیک درمان گری مالی سعی بر اصلاح ساختار مالی شرکت ها دارد تا با الصاق برچسب اعتباری مالی بر روی آنها اشخاص را به سرمایه گذاری دعوت کند.
 
کد مطلب : ۱۵۸۰۰
يکشنبه ۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۳
۰
 
مرجع : بورس آنلاین
 

ارسال
 
گروه های خبری :