يکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ ,18 August 2019
 
 
کردی در گفت‌وگو با فانا خبر داد:
عرضه 4 محصول جدید داروسازی اکسیر به بازار تا پایان امسال
تنها شرکتی هستیم که به اوکراین صادرات داریم/شرایط، شرایط جهادی است
 
مدیرعامل شرکت داروسازی اکسیر گفت: در پایپ لاین شرکت روی حدود 32 محصول جدید در حال کار هستیم و تا پایان سال 3 یا 4 محصول جدید را در حوزه‌های قلبی و دیابت به تولید رسانده و وارد بازار خواهیم کرد.
 
محسن کردی در گفت‌وگو با خبرنگار فانا با اشاره به اینکه شرکت داروسازی اکسیر در سال جاری از نظر تولید و فروش در شرایط ایده‌آلی نسبت به سال قبل قرار دارد، افزود: با توجه به در پیش بودن تحریم‌های آبان ماه، پیش‌بینی‌های لازم در شرکت برای مقابله با تحریم‌ها انجام شده و مواد اولیه موردنیاز را تا پایان سال تامین کرده‌ایم.

وی با بیان اینکه شرکت داروسازی اکسیر شش سال به عنوان صادرکننده نمونه کشوری انتخاب شده و صادرکننده ممتاز محسوب می‌شود، اضافه کرد: در حال حاضر ما تنها شرکت داروسازی هستیم که به اوکراین صادرات داریم. علاوه بر اوکراین به بازارهایی مانند افغانستان، اوگاندا، فیلیپین، سوریه و جمعا به بازار 20 کشور صادرات داریم. البته اخیرا با توجه به التهابات رخ داده در بازار داخلی نوساناتی در زمینه صادرات به وجود آمده که تلاش خواهیم کرد با گذر از این شرایط مجددا صادرات را تقویت کنیم.

مدیرعامل شرکت داروسازی اکسیر افزود: هم‌اکنون شرکت داروسازی اکسیر در بهترین شرایط خود قرار دارد و یکی از سرفصل‌های مهم برنامه ما افزایش میزان تولید قراردادی است. در چند ماهه اخیر نیز چند قرارداد را در این حوزه دنبال کردیم. از جمله هم‌اکنون تولید قراردادی شربت سان استول را برای شرکت روژین فارمد انجام می دهیم. در زمینه تولید تحت لیسانس هم با شرکت نوونوردیسک در حال همکاری هستیم. مذاکراتی هم با شرکت سانوفی برای تولید تحت لیسانس محصولات این شرکت در حال انجام است. بطورکلی تلاش داریم همکاری خود را با شرکت‌های بین‌المللی افزایش دهیم.

کردی عنوان کرد: هیچ شرکتی به اندازه داروسازی اکسیر تنوع محصول ندارد. ما در حال حاضر 4 کارخانه داریم و اشتغال موجود در شرکت نیز حدود 749 نفر است. تلاش ما این است که با تمام قدرت به تولید ادامه دهیم و اجازه به وجود آمدن کمبود را در بازار ندهیم. شرایط، شرایط جهادی است و باید با کار بیشتر پیش برویم.

گفت‌وگو از محمدجواد به‌آبادی
 
کد مطلب : ۱۶۱۲۶
دوشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۰۱
۰
 
 

ارسال
 
گروه های خبری :