سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۸ ,20 August 2019
 
 
آیین تجلیل از توانمندی‌های صنعت داروسازی 28 بهمن برگزار می‌شود
 
یکصدوبیست قلم داروی موثر که طی یکسال گذشته در ایران تولید شده‌اند، معرفی و از شرکت‌های تولیدکننده ملزومات دارویی، تولیدکننده، مواد اولیه و... تجلیل می‌شوند.
 
به گزارش فانا، این مراسم که پیشتر قرار بود پانزدهم بهمن ماه در مرکز همایش‌های بین‌المللی دانشگاه شهید بهشتی برگزار شود و به دلیل همزمانی با جلسه رای اعتماد مجلس شورای اسلامی برای معرفی وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی به تعویق افتاده بود، روز یکشنبه 28 بهمن‌ماه جاری از ساعت 9 تا 12 در مركز همايش‌های بين‌المللی هتل المپيك تهران واقع در ضلع غربی استاديوم ورزشی آزادی، بلوار دهکده، برگزار خواهد شد.

آیین تجلیل از توانمندی‌های صنعت داروسازی در راستای معرفی ظرفیت‌ها و توانمندی‌های صنعت داروسازی کشور، سازمان غذا و دارو با همکاری سندیکاها و انجمن‌های مرتبط، همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران تدارک دیده شده است.

در این مراسم محصولات تجاری‌شده و نوین شرکت‌های شرکت‌های تولیدکننده ملزومات دارویی، تولیدکننده دارو، مواد اولیه، شرکت‌های تولیدکننده مکمل و فراورده‌های بیولوژیک، طبیعی و سنتی را معرفی و از مدیران این شرکت‌ها تجلیل می‌شوند.

محصولاتی که از بهمن‌ماه سال 1396 تا دی‌ماه سال 1397 برای نخستین‌بار در داخل کشور تولید شده‌‌اند، مورد توجه برگزارکنندگان است.
این مراسم که با حضور دکتر سعید نمکی - وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی-، دکتر مهدی پیرصالحی - رییس سازمان غذا و دارو- برخی از مسئولان کشور و... همراه است.
 
کد مطلب : ۱۷۴۱۶
سه شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۷
۰
 
مرجع : سندیکای صاحبان صنایع داروهای انسانی ایران
 

ارسال
 
گروه های خبری :