سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۸ ,20 August 2019
 
 
با حضور معاون اول رییس جمهوری؛
شرکت هگمتان داروی غرب در تویسرکان بهره برداری شد
 
شرکت داروسازی هگمتان داروی غرب روز سه شنبه با حضور«اسحاق جهانگیری» معاون اول رییس جمهوری در تویسرکان بهره برداری شد.
 
به گزارش فانا، مدیرعامل شرکت هگمتان داروی غرب در حاشیه بهره برداری از این طرح گفت: این شرکت با 150میلیارد ریال سرمایه گذاری و 60 میلیارد ریال سرمایه در گردش احداث شده است.

محمد خدادادی با بیان اینکه شرکت هگمتان داروی غرب تولید کننده انواع داروهای انسانی شامل داروهای جامدات (قرص و کپسول) و محلول ها (شربت) است ادامه داد: عملیات اجرایی این طرح سال 94 در شهرستان تویسرکان آغاز شده است.

وی اضافه کرد: میزان سرمایه گذاری برای احداث این طرح 36 میلیارد ریال سرمایه ثابت، 60 میلیارد ریال سرمایه در گردش و 110 میلیارد ریال آورده شخصی است.

مدیرعامل شرکت هگمتان داروی غرب خاطرنشان کرد: میزان اشتغالزایی این طرح در حال حاضر 100 تن است که در آینده نزدیک نیز 150 تن به این تعداد اضافه می شود.

خدادادی با بیان اینکه طرح توسعه این شرکت سال آینده عملیاتی خواهد شد که برای اجرای آن 100 میلیارد ریال اعتبار مورد نیاز است افزود: شرکت هگمتان داروی غرب در زمینی به مساحت 18 هزار متر مربع و زیربنای هفت هزار و 500 مترمربع احداث شده است که 2 هزار و 500 متر فضا برای اتاق ( تمیز برای ساخت دارو ) در نظر گرفته شده که در حال حاضر یک هزار و 500 متر آن فعال است.

شهرستان تویسرکان دارای سه شرکت داروسازی با نام های فاران شیمی، تدبیر دارو و هگمتان داروی غرب است.

همزمان با گرامیداشت دهه مبارک فجر 707 طرح با اشتغالزایی برای 2 هزار و 770 نفر در استان همدان بهره ‌برداری می‌شود.
 
کد مطلب : ۱۷۴۲۹
چهارشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۳
۰
 
مرجع : خبرگزاری ايرنا
 

ارسال
 
گروه های خبری :