سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۸ ,20 August 2019
 
 
مهرآمیزی در گفت‌وگو با فانا خبر داد:
برگزاری موفق دوره آموزشی ناخالصی‌ها در مواد اولیه و فرآورده‌های نهایی
 
دبیر علمی دوره آموزشی دو روزه "ناخالصی‌ها در مواد اولیه و فرآورده‌های نهایی" از برگزاری موفق این دوره با حضور گسترده شاغلان و متخصصان صنعت دارو خبر داد.
 
علی مهرآمیزی در گفت‌وگو با خبرنگار فانا با اشاره به اینکه دوره آموزشی دو روزه "ناخالصی‌ها در مواد اولیه و فرآورده‌های نهایی" به همت کمیته آموزشی-پژوهشی سندیکای صاحبان صنایع داروهای انسانی ایران و همزمان با دومین کنگره داروسازی نوین برگزار شد، افزود: این دوره آموزشی با حضور سخنرانان متخصص داروسازی صنعتی و شیمی دارویی از صنعت و دانشگاه برگزار شد که درباره آخرین اصول و مقررات ارزیابی و ثبت مواد اولیه دارویی و محصولات آن سخنرانی کردند.

وی گفت: بیش از ۱۲۰ نفر از شاغلان صنعت دارو و متخصصان این حوزه در بحث‌ها و گفت‌وگوهای علمی این دوره مشارکت کردند.

مهرآمیزی خاطرنشان کرد: کنترل و ارزیابی صحیح مواد وابسته و ناخالصی‌های دارویی در محصولات دارویی از اصول اساسی و بسیار مهم تولید دارو با اصول GMP است و ارتقای اطلاعات در این حوزه می‌تواند باعث ارتقای کیفیت تولید محصولات دارویی در کشور شود.

گفتنی است، دوره آموزشی دو روزه ناخالصی‌ها در مواد اولیه و فرآورده‌های نهایی طی دو روز ۱۸ و ۱۹ بهمن ماه و در مجموع طی ۱۱ نشست مختلف برگزار شد.

دکتر شکرچی، دکتر کنعانی و دکتر کبارفرد سخنرانان روز نخست سمینار بودند. دکتر مهرآمیزی، دکتر امینی، دکتر میراحمدی و دکتر جسوری هم سخنرانان روز دوم این سمینار هستند.

این دوره آموزشی در بین رویدادهای کنگره‌های داروسازی نوین جزو پرمخاطب‌ترین‌ها به‌شمار می‌رود. در این دوره علاوه بر ۱۲۰ نفر عضو ثبت‌نام شده، بیش از ۳۰۰ نفر مخاطب نشست‌ها بودند.
 
کد مطلب : ۱۷۴۴۲
جمعه ۱۹ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۲
۰
 
 

ارسال
 
گروه های خبری :