يکشنبه ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ ,19 May 2019
 
 
"ایران هورمون به چرخه سبز زندگی می اندیشد"
شعار شرکت داروسازی ایران هورمون درروز درختکاری و هفته منابع طبیعی
 
جمعی از کارکنان و مدیران شرکت داروسازی ایران هورمون به مناسبت هفته منابع طبیعی و روز درختکاری اقدام به نهال کاری در پارک چیتگر نمودند.
 
به گزارش فانا، همزمان با هفته منابع طبیعی و روز درختکاری، شرکت داروسازی ایران هورمون با همکاری اداره محیط زیست شهرداری منطقه 22 تهران و با همیاری مدیران و کارکنان  این شرکت در راستای مسئولیت اجتماعی خود در حوزه محیط زیست و با هدف حفظ و حراست از منابع طبیعی، محیط سالم و هوای پاک، با شعار "ایران هورمون به چرخه  سبز زندگی  می اندیشد" اقدام به نهال کاری نموده است.
 
شرکت داروسازی ایران هورمون مسئولیت‌ اجتماعی خود در حوزه محیط زیست را در سه محور  کاهش آلودگی هوا و آب، صرفه جویی در مصرف آب و کاهش کاغذ مصرفی در پیش گرفته است.
در فروردین ماه سال 96، سیستم تصفیه خانه فاضلاب شرکت، با حضور معاونت محترم کل سازمان محیط زیست افتتاح گردید تا خروجی و پساب نهایی حاصل از فرایند تولید، پساب سیستم آبسازی تاسیسات، آزمایشگاه ها، رستوران، سرویس های بهداشتی و حمام ها، پس از بی خطر و خنثی سازی وارد محیط زیست شود، بطوریکه در حال حاضر آنالیز و سنجش خروجی نهایی سیستم تصفیه خانه منطبق با استانداردهای مصوب سازمان محیط زیست بوده و و آبیاری فضای سبز شرکت با بهره مندی از سیستم آبیاری قطره ای مورد استفاده قرار می گیرد، این اقدام از دو جنبه حائز اهمیت می باشد، نخست مصرف بهینه آب از طریق آبیاری قطره ای و دیگر اینکه  با تصفیه پارامترهای پساب و رسیدن به حد مجاز در کاهش آلودگی آب نقش بسزایی دارد.
 همچنین جهت حفظ هوای پاک و جلوگیری از انتشار گردوغبار و آلودگی های پراکنده در هوا ناشی از تولید داخلی، فیلترهای جاذب آلودگی برروی پشت بام و درون داکت های اگزاست نصب گردیده است.
شرکت ایران هورمون با  "مدیریت پسماند پرخطر"  بوسیله عقد قرارداد با شرکت های ذیصلاح و مورد تایید سازمان محیط زیست جهت امحاء این پسماند ها در انجام وظیفه خود نسبت  به محیط زیست تلاش می نماید.


 
کد مطلب : ۱۷۸۲۷
يکشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۲
۰
 
 

ارسال
 
گروه های خبری :