يکشنبه ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ ,19 May 2019
 
 
کارخانه «باختر بیوشیمی» کرمانشاه مجددا راه‌اندازی شد
 
معاون اقتصادی استانداری کرمانشاه گفت: خوشبختانه مشکلات کارخانه باختر بیوشیمی حل شده و این کارخانه مجددا راه اندازی شده است.
 
به گزارش فانا، در پی موضوع تعطیلی کارخانه باختر بیوشیمی  و پیگیری این موضوع از هدایت حاتمی معاون هماهنگی امور اقتصادی و منابع انسانی استاندار کرمانشاه و قول مساعد وی مبنی بر پیگیری موضوع و نیز وعده رفع مشکلات و راه‌اندازی مجدد این واحد تولید دارو تا سه ماه آینده، بار دیگر آخرین وضعیت این کارخانه را از حاتمی جویا شدیم.وی گفت: خوشبختانه مشکلات کارخانه باختر بیوشیمی حل شده و این کارخانه مجددا راه اندازی شده است. 

حاتمی افزود: در مرحله اول تعدادی از کارگران و کارکنان این کارخانه شروع به کار کرده‌اند و بقیه پرسنل این واحد تولیدی نیز به مرور به سرکار قبلی خود برخواهند گشت.

معاون استاندار کرمانشاه ابراز امیدواری کرد هر چه زودتر شاهد تولید با تمام توان و ظرفیت در این کارخانه باشیم و این واحد تولیدی روند رو به رشد خود را طی کند.

حاتمی سابقاً علت تعطیلی این کارخانه را بحث قیمت‌گذاری دارو‌های تولیدی این مجموعه عنوان کرده و گفته بود: باختربیوشیمی معتقد است قیمت‌های مصوب سازمان غذا و دارو برای محصولات تولیدی این کارخانه پایین است و ادامه این روند نظر اقتصادی برای آن‌ها به صرفه نیست و سازمان غذا و دارو باید در قیمت‌گذاری محصولات این کارخانه تجدیدنظر کند.

وی از پیگیری‌های انجام شده توسط استانداری و دانشگاه علوم پزشکی جهت رفع این مشکل و نیز مذاکرات این کارخانه با سازمان غذا و دارو جهت اصلاح قیمت‌ها خبر داده بود که به نظر می‌رسد این مذاکرات به نتایج مطلوبی رسیده است.
 
کد مطلب : ۱۷۸۶۷
چهارشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۰۲
۰
 
مرجع : خبرگزاری فارس
 

ارسال
 
گروه های خبری :