شنبه ۲۹ تير ۱۳۹۸ ,20 July 2019
 
 
مدیرکل مواد غذایی سازمان غذا و دارو:
در مناطق سیل‌زده کمبود شیر خشک نداریم
 
مدیرکل مواد غذایی سازمان غذا و دارو گفت: شیر خشک مورد نیاز مردم مناطق سیل‌زده به صورت مستمر تامین می‌شود و در این مناطق کمبودی نداریم.
 
به گزارش فانا، وحید مفید مدیرکل مواد غذایی و آشامیدنی سازمان غذا و دارو در خصوص آخرین وضعیت تأمین شیر خشک برای مناطق سیل‌زده توضیح داد: با برنامه‌ریزی مناسبی که برای تأمین شیرخشک مورد نیاز این مناطق صورت گرفته است خوشبختانه کمبود شیر خشک در این مناطق نداریم.

وی افزود: با هماهنگی‌های صورت گرفته تمام مناطق سیل‌زده مقدار شیر خشک مورد نیاز منطقه را به سازمان غذا و دارو اعلام می‌کنند و این سازمان نیز با هماهنگی با کارخانه‌های تولیدکننده اقلام مورد نیاز را به مناطق ارسال می‌کند.

مدیرکل مواد غذایی و آشامیدنی سازمان غذا و دارو تصریح کرد: اقلام مورد نیاز برای استان‌ گلستان ارسال شده است و اکنون در حال پیگیری شیرخشک مورد نیاز استان‌های لرستان و خوزستان هستیم تا مردم این مناطق با مشکل مواجه نشوند.

مفید گفت: حدود سه‌هزار قوطی شیرخشک به تازگی برای این مناطق ارسال شده است و با توجه به شرایط خاص نگهداری این ماده غذایی، شیرخشک بر حسب نیاز اعلام شده به این مناطق ارسال می‌شود.
 
کد مطلب : ۱۸۰۶۶
شنبه ۱۷ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۱۴
۰
 
مرجع : خبرگزاری فارس
 

ارسال
 
گروه های خبری :