شنبه ۲۹ تير ۱۳۹۸ ,20 July 2019
 
 
تامین ۳ ماه نیاز دارویی بیماران خاص مناطق سیل زده
خدمت رسانی به بیماران دیالیزی بی‌وقفه ادامه دارد
 
رئیس مرکز مدیریت بیماری‌های وزارت بهداشت گفت: ۳ ماه سهمیه داروی بیماران خاص مناطق سیل زده تامین شده است.
 
به گزارش فانا، مهدی شادنوش رئیس مرکز مدیریت بیماری‌های وزارت بهداشت درباره امدادرسانی به بیماران خاص و صعب‌العلاج در مناطق سیل زده اظهار کرد: ما در ایام تعطیلات نوروز و بعد از آن تلاش کردیم تا به اندازه کافی دارو در مناطق سیل زده باشد تا اگر بیماران به اندازه کافی دارو در اختیار نداشته باشند داروی مورد نیاز در اختیار آن‌ها قرار گیرد.

وی ادامه داد: بر اساس اقدامات انجام شده ۳ ماه سهمیه داروی بیماران خاص مناطق سیل زده در هر دانشگاه علوم پزشکی تامین شده و اگر نیاز به تامین بیشتر دارو باشد هماهنگی‌های لازم را انجام می‌دهیم تا نیاز بیماران خاص و صعب‌العلاج تامین شود.
 
رئیس مرکز مدیریت بیماری‌های وزارت بهداشت در زمینه خدمت رسانی به بیماران دیالیزی در مناطق سیل زده گفت: طبق هماهنگی‌های صورت گرفته مقرر شده است تا خدمت رسانی به بیماران دیالیزی با وقفه انجام نشود.

امداد بیمارستان‌های تامین اجتماعی به بیماران دیالیزی

در مناطق سیل زدهشادنوش ادامه داد: همچنین هماهنگی‌های لازم انجام شده است تا بیمارستان تامین اجتماعی نیز به کمک بیمارستان‌های دانشگاه‌های علوم پزشکی بیایند تا کاستی‌ها تامین شود و به عنوان مثال با همکاری بیمارستان تامین اجتماعی در گنبد مرز‌های مناطق سیل زده در استان گلستان را پوشش دهیم.

وی ادامه داد: خدمت رسانی به بیماران صعب‌العلاج مطابق گذشته ادامه دارد و بیماران خدمات مورد نیاز خود را بدون وقفه دریافت می‌کنند.

رئیس مرکز مدیریت بیماری‌های وزارت بهداشت با اشاره به نیازمندی برخی بیماران خاص و صعب‌العلاج برای دریافت رایگان دارو و خدمت گفت: ما در صورت نیاز مساعدت‌های لازم را انجام می‌دهیم و با تایید بخش مددکاری بیمارستان‌ها خدمات یا داروی رایگان در اختیار بیماران خاص و صعب‌العلاج سیل زده قرار میگیرد.
 
کد مطلب : ۱۸۲۷۳
دوشنبه ۱۹ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۴۵
۰
 
مرجع : باشگاه خبرنگاران جوان
 

ارسال
 
گروه های خبری :