چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ ,3 June 2020
 
 
بیست و دومین سمینار دانشجویان داروسازی ایران در زنجان آغاز به‌کار کرد‌
 
بیست و دومین سمینار دانشجویان داروسازی ایران در زنجان آغاز به‌کار کرد، این سمینار چهار روزه تا جمعه در زنجان برگزار می‌شود.
 
به گزارش فانا، دبیر بیست و دومین سمینار دانشجویان داروسازی ایران در مراسم افتتاحیه این سمینار اظهار داشت: خداوند بزرگ را شاکریم که این افتخار را نصیب ما فرمود تا بتوانیم برای نخستین بار در طول تاسیس دانشکده داروسازی زنجان میزبان و امانتدار میراث بیست و دومین دوره برگزاری سمینار دانشجویان داروسازی کشور باشیم.

مهرنوش نیکپور افزود: دبیرخانه بیست و دومین سمینار دانشجویان داروسازی ایران شامل شش کمیته علمی، صنفی، مالی، اجرایی، روابط‌عمومی و مولتی‌مدیا است که در طول یک سال گذشته تمام تلاش خود را به‌کار گرفته تا بتواند به همه اهداف علمی و صنفی که در برنامه کاری خود قرار دارد دسترسی پیدا کند.

وی تصریح کرد: در سمینار دانشجویان داروسازی ایران برای نخستین‌بار در زنجان نشست ادوار شکل می‌گیرد که ضمن آن از همه دبیران دوره‌های پیشین سمینار که از دوره یکم تا پایان دوره بیست و یکم و بیست و دوم بودند دعوت به عمل آمد  که هدف آن در واقع آشنایی هر چه بیشتر با فعالان صنف دانشجوی داروسازی کشور بود تا بتوانیم ارتباط محکمی را بین دانشجویان نسل امروز و دیروز داروسازی برقرار کنیم.

دبیر بیست و دومین سمینار دانشجویان داروسازی ایران خاطرنشان کرد: در طول یک سال گذشته دیدارهایی با 11 نماینده مجلس صورت گرفت که هدف آن انتقال دغدغه‌ها و خواسته‌های دانشجویان در زمینه مشکلات صنفی و آموزشی و دریافت اطلاعات و راهنمایی جهت رفع آنها بود.

وی با اشاره به ارسال بیانیه جامع دانشجویان داروسازی ایران به وزارت کشور افزود: بیش از 2 هزار و 900 امضاء از سراسر کشور جمع شد که همگی در جهت انتقاد و اعتراض به نحوه عملکرد اساسنامه انجمن داروسازان بود که پیگیری آن در دوره بعدی انجام می‌شود.

 نیکپور با اشاره به فعالیت‌های دیگر دبیرخانه گفت: نشر چهار شماره نشریه با محوریت علمی و صنفی از دیگر فعالیت‌های دبیرخانه است که قبلا به صورت گاهنامه منتشر می‌شد اما در حال حاضر با تلاش‌های دوستان نشر تحقیق توانستیم فصل نامه کرده که شماره آخر آن در سمینار پخش می‌شود.

دبیر سمینار دانشجویان داروسازی افزود: دو جلسه  با ریاست ‌سازمان غذا و دارو کشور و کمیته آموزش داروسازی در ارتباط با ظرفیت پذیرش دانشجو و دغدغه‌های دانشجو و نحوه برگزاری آزمون 180 واحدی داشتیم  که برای نخستین بار در کشور برگزار می‌شد.
 
کد مطلب : ۱۸۴۷۴
چهارشنبه ۲۸ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۱
۰
 
مرجع : خبرگزاری تسنیم
 

ارسال
 
گروه های خبری :