شنبه ۲۹ تير ۱۳۹۸ ,20 July 2019
 
 
درمان رایگان «دانش آموزان شین آبادی» در کلینیک لیزر درمانی حضرت فاطمه (س)
 
قائم‌مقام معاون وزیر بهداشت از ادامه درمان رایگان دانش‌آموزان شین آبادی در کلینیک لیزر درمانی مرکز فوق تخصصی «حضرت فاطمه (س)» خبر داد.
 
به گزارش فانا، طیب قدیمی، قائم مقام معاونت درمان وزارت بهداشت درباره روند درمان دانش‌آموزان شین‌آبادی در مرکز فوق تخصصی جراحی ترمیمی حضرت فاطمه(س) اظهار داشت: درمان‌های ترمیمی این افراد با تأیید اساتید ترمیمی و پلاستیک که مرحله به مرحله مورد نیاز است، در مرکز فوق تخصصی ترمیمی و جراحی پلاستیک  حضرت فاطمه(س) در اتاق‌های اختصاصی ارائه می‌شود.

وی با بیان اینکه این دانش‌آموزان بسته به نیاز ترمیمی که دارند خدمات لازم را دریافت می‌کنند، یادآور شد: اگر نیاز به خدمات درمانی لیزر برای درمان آثار سوختگی داشته باشند در کلینیک لیزر  مرکز فوق تخصصی حضرت فاطمه (س) خدمات دریافت می‌کنند.

قائم مقام معاونت بهداشت وزارت بهداشت افزود: تاکنون که این مرکز لیزر درمانی افتتاح نشده بود با کمک دانشگاه علوم پزشکی ایران این دانش‌آموزان در بیمارستان حضرت رسول(ص) خدمات لازم را دریافت می‌کردند.

قدیمی بیان داشت: اگر نیازمند خدماتی برای درمان عوارض سوختگی و استفاده از لیزر درمانی داشته باشند در همین مرکز فوق تخصصی حضرت فاطمه (س) به این دانش‌آموزان ارائه می‌شود.

وی درباره «هزینه های درمانی این دانش آموزان»، خاطرنشان کرد: کل خدمات ارائه شده به دانش‌آموزان شین‌آباد به صورت رایگان ارائه می شود.
 
کد مطلب : ۱۸۹۸۵
يکشنبه ۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۵
۰
 
مرجع : خبرگزاری فارس
 

ارسال
 
گروه های خبری :