شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ ,30 May 2020
 
 
تجهیزات پزشکی ایران در آلمان به نمایش درمی‌آید
 
پنجمین پاویون ملی محصولات ایران با حمایت مرکز تعاملات بین‌المللی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در نمایشگاه تجهیزات پزشکی (مدیکا) در دوسلدورف آلمان برگزار می‌‌شود.
 
به گزارش فانا، نمایشگاه مدیکای آلمان، بزرگ‌ترین و پیشروترین نمایشگاه جهان در حوزه صنعت تجهیزات پزشکی به شمار می‌رود، این نمایشگاه هرسال با حضور شرکت‌های مختلفی از دنیا برگزار خواهد شد.

این نمایشگاه، طیف وسیعی از نوآوری‌های پزشکی را از درمان سرپایی بیماران تا درمان‌هایی که نیاز به بستری شدن دارند به نمایش می‌گذارد، هر ساله در نمایشگاه مدیکا، شرکت‌های کوچک، متوسط و شرکت‌های بزرگ به معرفی محصولات خود می‌پردازند.

دوره جدید این نمایشگاه، 18 تا 21 فوریه 2019 برابر با 27 تا 30 آبان 1398 در آلمان برگزار می‌شود، در دوره پیشین، بیش از 5 هزار شرکت‌کننده بین‌المللی به‌عنوان غرفه دار در قالب 70 کشور حضور داشتند.

حوزه کاری نمایشگاه مدیکا شامل تجهیزات آزمایشگاهی و تشخیص طبی، دستگاه‌های فیزیوتراپی و توان‌بخشی درمانی، محصولات، تجهیزات و مواد مصرفی بیمارستانی، تجهیزات کنترل جراحی و درمانی و تجهیزات بیمارستانی و ارتباطی درمان می‌شود.

پنجمین پاویون ملی محصولات های‌تک ایران در نمایشگاه مدیکا با حمایت مرکز تعاملات بین‌المللی علم و فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، صندوق نوآوری و شکوفایی، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و شرکت سهامی نمایشگاه‌های خارجی، اواخر آبان ماه امسال در شهر دوسلدورف آلمان برپا می‌شود، این حمایت‌ها بخشی از هزینه‌های اجاره غرفه و غرفه‌سازی در این نمایشگاه را پوشش می‌دهد.

در نمایشگاه امسال، فضای 100 مترمربع برای شرکت‌های تجهیزات پزشکی دانش‌بنیان به‌عنوان پاویون ایران انتخاب شده است، پیش‌بینی می‌شود حدود 10 شرکت برتر و توانمند صادراتی (پس از ارزیابی کریدور توسعه صادرات و تبادل فناوری) به‌عنوان شرکت‌های دانش‌بنیان منتخب در این رویداد نمایشگاهی حضور پیدا کنند.
 
کد مطلب : ۱۹۲۲۹
سه شنبه ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۳۴
۰
 
مرجع : خبرگزاری ايرنا
 

ارسال
 
گروه های خبری :