يکشنبه ۲۴ شهريور ۱۳۹۸ ,15 September 2019
 
 
ناگفته‌های وزیر سابق بهداشت از ماجرای برگزار نشدن تودیع و معارفه‌اش
 
قاضی‌زاده هاشمی در همایش خیرین سلامت به بیان ناگفته‌هایش بعد از برگزار نشدن مراسم تودیع و معارفه‌اش پرداخت.
 
به گزارش فانا، حسن قاضی‌زاده هاشمی وزیر سابق بهداشت در همایش خیرین سلامت پشت تریبون قرار گرقت  و برای اولین بار به بیان ناگفته‌هایی از بعد از برگزار نشدن تودیع و معارفه خود پرداخت.قاضی زاده اظهار کرد: به من گفتند که در مجمع خیرین افطاری است قرار است تجلیلی از من شود  که البته برای تجلیل اگفتم که لایق نیستم؛ در عین حال پرسیدم که فقط خیرین هستند و پاسخ دادند که فقط آنها حضور دارند.

وی ادامه داد: با کمال افتخار پذیرفتم و البته راضی نبودم وقت خیرین سلامت گرفته شود و  از حضور همگی و هیئت مدیره تشکر می‌کنم.

وزیر سابق بهداشت گفت: این برنامه فرصتی شد تا بعد از چندماهی از رفتنم که باید وظیفه ام را نسبت به افرادی که در طول دوران مسئولیت کمک و حمایت کردند، ادا می‌کردم؛  افرادی که در طول چندسال گذشته عاشقانه خدمت کردندهمچنین مجموعه‌هایی  که وزارت بهداشت را حمایت کردند و  با نیت خاص و صادقانه به مردم و به ویژه محرومان برای خدمت به کشور کارنامه ای رقم زدند که به نظر می‌رسد مقبول مردم است و امیدوارم مقبول خداوند هم باشد.

قاضی‌زاده هاشمی بیان کرد: از همه همکارانم در وزارت بهداشت اعم از پزشکان، پرستاران و پیراپزشکان که انسان‌های شریف و عاشق خدمت هستند،  تشکر می‌کنم.
 
کد مطلب : ۱۹۴۸۰
شنبه ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۳۸
۰
 
مرجع : باشگاه خبرنگاران جوان
 

ارسال
 
گروه های خبری :