يکشنبه ۲۴ شهريور ۱۳۹۸ ,15 September 2019
 
 
بسیاری از مشکلات سازمان غذا و دارو برطرف شده است
 
وزیر بهداشت گفت: در گذشته روالی در سازمان غذا و دارو وجود داشت که در نوبت ها، صدور پروانه ها و مجوزها عدالت رعایت نمی شد و گلایه هایی در این زمینه وجود داشت که از دکتر پیرصالحی خواستیم این مشکل برطرف شود و در حال حاضر بسیاری از این مسائل از بین رفته است.
 
به گزارش فانا، سعید نمکی درباره ماجرای رانت و امضاهای طلایی در سازمان غذا و دارو، افزود: در آینده نزدیک به هیچ عنوان شاهد این مسائل و مشکلات در سازمان غذا و دارو نخواهیم بود.

ماجرای استعفای دکتر عبده زاده
وی درباره ماجرای دکتر عبده زاده که در سمت مدیرکلی دارو سازمان غذا و دارو فعالیت می کرد، گفت: دکتر عبده زاده جزء افرادی نبود که در این زمینه در سازمان غذا و دارو ایجاد مشکل کند و فردی بسیار بی حاشیه است، اما چون در بخش خصوصی سهام داشت و قرار بر این بوده که افراد شاغل در سازمان غذا و دارو، در بخش خصوصی سهام دار نباشند، خودش ترجیح داد که دست ما را برای تصمیم گیری باز بگذارد تا انتخاب کنیم.

نمکی ادامه داد: دکتر عبده زاده حتی این موضوع را در زمان ریاست دکتر اصغری هم مطرح کرده و صادقانه بحث سهام داری در صنایع را بیان کرده بود. البته هنوز با استعفای وی موافقت نشده است و احتمال همکاری با دکتر عبده زاده در سازمان غذا و دارو وجود دارد و ادامه همکاری منتفی نیست.

پرونده الکترونیک سلامت در حال پیشرفت است
وزیر بهداشت درباره قول خود برای تکمیل پرونده الکترونیک سلامت تا پایان خرداد 98 نیز، گفت: جلسه ای برای ادامه کار پرونده الکترونیک سلامت به صورت ویدیو کنفرانس با دانشگاه های علوم پزشکی داشتیم و کار به خوبی در حال پیشرفت است. به شکل قرارگاهی موضوع پرونده الکترونیک سلامت را پیش می بریم و قطعا تا پایان خرداد 98 این پروژه را به سرانجام می رسانیم.
 
کد مطلب : ۱۹۵۱۸
يکشنبه ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۵۳
۰
 
مرجع : خبرگزاری ايرنا
 

ارسال
 
گروه های خبری :