سه شنبه ۲۶ شهريور ۱۳۹۸ ,17 September 2019
 
 
کامران:
از سرایت اشرافی‌گری به بیمارستان و قبرستان جلوگیری کنیم
 
نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه متاسفانه اشرافی‌گری به بیمارستان‌ها نیز کشیده شده است، اظهار کرد: این اشرافی‌گری به قبر هم کشیده شده است
 
به گزارش فانا، حسن کامران نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی جلسه علنی نوبت عصر امروز مجلس گفت: آب بهاره کشاورزان اصفهان دچار مشکل است، حق‌آبه حق الناس است، نه خسارتی داده می‌شود و نه پروژه‌ها را اجرایی می‌کنند. باید تدبیری انجام شود که حق آبه به حق‌آبه‌داران برسد.

وی افزود: به آیین‌نامه سوگند خوردید موضوع تفحص را یا در کمیسیون بودجه رد کنید یا تایید کنید، باید یک سوزن به خودمان بزنیم و یک جوالدوز به دیگران، زیر آبی رفتند و موضوع تفحص از دیوان محاسبات را رد کردند.

نماینده مردم اصفهان ادامه داد: متاسفانه اشرافی‌گری به بیمارستان‌ها نیز کشیده شده است، ننه جان مقامی به بیمارستان می‌رود و همه دکترها دور او جمع می شوند، اما فرد دیگری که می‌آید کسی به کار او کاری ندارد، در این شرایط برای مسئول در بیمارستان‌ها پاویون ایجاد می‌کنند، این اشرافی گری به قبر هم کشیده شده است و اگر از نزدیکان مسئولی فوت شود کارچاق‌کن‌ها برای او گل می برند.
 
کد مطلب : ۲۰۰۷۹
سه شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۴۶
۰
 
مرجع : خبرگزاری ايسنا
 

ارسال
 
گروه های خبری :