يکشنبه ۲۴ شهريور ۱۳۹۸ ,15 September 2019
 
 
کشور‌های زیادی در جهان خریدار ملزومات پزشکی ایران هستند
حضور هیئت‌های تجاری ۱۵ کشور در نمایشگاه ایران هلث
 
مازندرانی گفت: ایران هلث فرصت مناسبی برای فروش تجهیزات پزشکی ایران در شرایط تحریم است و کشور‌های زیادی در جهان خریدار ملزومات پزشکی ایران هستند.
 
به گزارش فانا، ادریس مازندرانی رئیس ستاد برگزاری بیست و دومین نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی ، دارو و آزمایشگاه «ایران هلث» از حضور هیئت های تجاری ۱۵ کشور جهت شرکت در این نمایشگاه خبر داد و گفت:«ایران هلث» بزرگترین رویداد نمایشگاهی در حوزه تجهیزات و ملزومات پزشکی به شمار می‌رود.رئیس ستاد برگزاری بیست و دومین نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی ، دارو و آزمایشگاه " ایران هلث " اظهار کرد: برگزاری این نمایشگاه در تقویت صادرات به ویژه در شرایط کنونی تحریم‌ها و نوسانات ارزی بسیار موثر است و می‌توانند نتایج بسیار مطلوبی را به همراه داشته باشد.

تقویت صادرات با برپایی نمایشگاه ایران هلث

وی افزود: در این نمایشگاه از ۱۵ کشور ، هیئت‌های تجاری دعوت شدند و از حضور آنها می‌توان در جهت تقویت صادرات استفاده کرد و نتایج مثبتی را شاهد بود.

ریس ستاد برگزاری بیست و دومین نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی ، دارو و آزمایشگاه " ایران هلث "ادامه داد: هیئت‌های تجاری از کشورهای آسیای شرقی همچون چین، مالزی و سنگاپور از اروپا کشورهایی همچون آلمان ، ایتالیا وانگلیس و از کشورهای آفریقایی و آسیا همچون آذربایجان ، پاکستان ، افغانستان، عراق، عمان و حتی روسیه حضور دارند.

مازندرانی با اشاره به اینکه کشورهای زیادی در جهان خریدار ملزومات پزشکی ایران‌ هستند، ادامه داد: ۴ تشکل شامل اتحادیه صادرکنندگان تجهیزات پزشکی، انجمن مهندسی پزشکی، انجمن صنفی تولیدکنندگان تجهیزات پزشکی و اتحادیه بازرگانان در برگزاری این نمایشگاه که از ۱۹ تا ۲۲ خردادماه امسال برگزار می‌شود، مشارکت دارند و این مسئله در کسب خریدار ملزومات پزشکی ایران بسیار موثر است.

وی با اشاره به اینکه برگزاری نمایشگاه ایران هلث بزرگترین رویداد نمایشگاهی در حوزه تجهیزات و ملزومات پزشکی به شمار می‌رود بیان کرد: از همه دانشگاه‌های علوم پزشکی، مراکز درمانی، بیمارستان‌های دولتی و خصوصی جهت حضور در این نمایشگاه دعوت شده تا بتوانند نیازهای خود را تامین کنند.

بیست و دومین نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی ، دارو و آزمایشگاه " ایران هلث " ۱۹ تا ۲۲ خرداد در نمایشگاه بین المللی تهران با شعار نمایشی بی نظیر برای ارتقاء سلامت جامعه برگزار می شود.
 
کد مطلب : ۲۰۰۹۰
سه شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۰
۰
 
مرجع : باشگاه خبرنگاران جوان
 

ارسال
 
گروه های خبری :