پنجشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۸ ,14 November 2019
 
 
خیران سلامت هفت هزار میلیارد تومان هزینه کردند
 
معاون هماهنگی امور استان‌های مجمع خیرین سلامت با اشاره به فعالیت ۱۲۰ هزار نیکوکار این حوزه در ۳۰۰ نقطه کشور گفت: این افراد تا پایان سال ۹۷ مبلغ هفت هزار میلیارد تومان در حوزه سلامت ایران هزینه کردند.
 
به گزارش فانا، اسماعیل غنیان روز یکشنبه در سومین دوره انتخابات مجمع خیرین سلامت استان یزد افزود: بیش از یک دهه از عمر این مجمع می‌گذرد و با استقبال بسیار خوب افراد روبرو شده و بخشی از فعالیت‌ها توسط این مجمع و مقداری هم توسط سایر نهادها جذب شده است

وی ادامه داد: از لحاظ تشکیلاتی به دنبال اداری کردن این مجموعه نیستیم الان هم همین نگاه وجود دارد و مدیریت فعالیت‌ها به عهده خیران قرار دارد.

غنیان اضافه کرد: این مجمع در مسائل سیاسی ورود نمی‌کند زیرا در هرجایی که مجامع کمی رنگ و بوی سیاسی یا دولتی به خود گرفته بود، با تغییر دولت، مجمع هم دستخوش تغییر و به همین دلیل فعالیت‌ها با مشکل روبرو می‌شد و با پرهیز از این موضوع، فعالیت‌ها به خوبی ادامه پیدا کرد.

معاون امور استان‌ها مجمع خیرین سلامت از افراد خیر خواست در حوزه پژوهش کشور هم مشارکت کنند و تاکید کرد: یزد در این حوزه پیشروست، لازم است که بیشتر در حوزه پژوهش سلامت در یزد و کشور سرمایه‌گذاری شود تا بتوانیم با تقویت علوم، زمینه رفع بسیاری از بیماری‌ها و درمان را فراهم کنیم.

در سومین دوره انتخابات مجمع خیرین سلامت یزد ۷۰ نفر از معتمدین و خیرین سلامت نامزد شدند که از این تعداد هفت نفر به عنوان هیأت مدیره و ۲ نفر هم به عنوان بازرس به مدت ۲ سال انتخاب شدند.
 
کد مطلب : ۲۰۶۷۸
دوشنبه ۱۷ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۲۵
۰
 
مرجع : خبرگزاری ايرنا
 

ارسال
 
گروه های خبری :