چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰ ,20 October 2021
 
 
فهرست اقلام دندانپزشکی موجود در انبارها با نرخ ارز رسمی
 
فهرست اقلام دندانپزشکی موجود در انبار شرکت‌ها با نرخ ارز رسمی جهت اطلاع عموم منتشر شد.
 
به گزارش فانا، محمد مهدی گلابگیران رئیس اداره مواد و تجهیزات دندانپزشکی از انتشار اطلاعیه شماره ٨ طرح ساماندهی شبکه توزیع تجهیزات و ملزومات پزشکی، دندانپزشکی و آزمایشگاهی اداره کل تجهیزات و ملزومات پزشکی با موضوع فرآیند ثبت و درج اطلاعات در سامانه انبار مجازی در پورتال خبر داد.

اطلاعیه شماره ٨ طرح ساماندهی شبکه توزیع تجهیزات و ملزومات دندانپزشکی 

گلابگیران گفت: پیرو اطلاعیه شماره ۱ طرح ساماندهی شبکه توزیع تجهیزات و ملزومات پزشکی، دندانپزشکی و آزمایشگاهی مورخ ۱۳۹۸/۰۲/۰۷ با موضوع توزیع ملزومات دندانپزشکی و همچنین خبر مورخ ۱۳۹۸/۰۳/۲۲ در اعلام فهرست به روز رسانی شده آمار تخصیص و تامین ارز اقلام حوزه دندانپزشکی از ۸ آبان ماه ۱۳۹۷ تا ۱۳ خرداد ۱۳۹۸، اطلاعیه شماره ۸ با موضوع فرآیند ثبت و درج اطلاعات در سامانه انبار مجازی در پورتال به شرح ذیل منتشر شد.

وی افزود: اطلاعیه شماره ٨ طرح ساماندهی شبکه توزیع تجهیزات و ملزومات پزشکی، دندانپزشکی و آزمایشگاهی پیرو اطلاعیه شماره ۱، بدین شرح است: قابل توجه کلیه دندانپزشکان و لابراتوار‌های دندانسازی و واردکنندگان و توزیع کنندگان مواد و تجهیزات دندانپزشکی، پیرو اطلاعیه شماره ۱ طرح ساماندهی شبکه توزیع تجهیزات و ملزومات پزشکی، دندانپزشکی و آزمایشگاهی و در راستای شفاف سازی و ضرورت نظارت بر فرآیند توزیع مواد و تجهیزات دندانپزشکی که با ارز نرخ رسمی وارد کشور شده اند و در راستای اجرای تصویب نامه‌های هیئت محترم وزیران به شماره‌های ۵۵۶۳۳/۶۲۷۹۳ ه مورخ ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ و ۷۰۲۲۰/ت ۵۵۶۳۳ ه مورخ ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ و بند ۱ و ۶ مصوبات مورخ ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ ستاد اقتصادی دولت، ابلاغی رئیس جمهور به شماره ۶۴۸۵۴ مورخ ۱۳۹۷/۰۵/۱۸، به اطلاع می‌رساند، ثبت کلیه فاکتور‌های فروش در سامانه انبار مجازی تجهیزات پزشکی در پورتال در سامانه توزیع در لینکبرای تمامی شرکت‌های تامین کننده که با ارز رسمی کالا‌های مذکور را توزیع می‌کنند، الزامی است.

مراحل ثبت و درج اطلاعات در سامانه انبار مجازی

 گلابگیران درخصوص فرآیند ثبت و درج اطلاعات در سامانه انبار مجازی گفت: این فرآیند چند مرحله دارد که بدین شرح است؛

۱- شرکت جهت ثبت سند توزیع پس از ورود به سامانه انبار مجازی خود، نام دندانپزشک یا لابراتوار دندانپزشکی مورد نظر را انتخاب کرده و نسبت به ثبت سند توزیع اقدام می‌کند، به محض ثبت سند توزیع و الصاق فاکتور فروش کالا، به تعداد ثبت شده در سند توزیع از موجودی اولیه آن کالا کم شده و به کارتابل منتخب افزوده می‌شود.

۲- هر دندانپزشک یا لابراتوار دندانپزشکی با استفاده از نام کاربری و رمز عبور خود (که پیش از این از انجمن دندانپزشکی ایران دریافت نموده است) قادر خواهد بود وارد صفحه شخصی کاربری خود شده و جزییات درج شده در سند توزیع ثبت شده توسط شرکت را مشاهده کند و می‌بایست نسبت به تایید یا رد سند توزیع اقدام کند.

۳- در صورت مورد تایید نبودن جزییات مندرج در سند توزیع برای کاربر، با زدن کلید "رد" اقلام مندرج در سند توزیع به کارتابل شرکت عودت داده می‌شود.

۴- در صورتی که دندانپزشک یا لابراتوار دندانپزشکی تا ۱۵ روز از تاریخ ثبت سند توزیع توسط شرکت نسبت به تایید یا رد آن اقدام نکند، اقلام به کارتابل شرکت عودت داده می‌شود.

۵- دندانپزشکانی که تاکنون موفق به دریافت نام کاربری و رمز عبور نشده اند، برای دریافت آن به انجمن دندانپزشکی ایران مراجعه کنند.

گفتنی است، فهرست اقلام دندانپزشکی موجود در انبار شرکت‌ها با نرخ ارز رسمی جهت اطلاع عموم اینجا قابل ملاحظه است.
 
کد مطلب : ۲۰۷۳۰
جمعه ۲۱ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۵۱
۰
 
مرجع : باشگاه خبرنگاران جوان
 

ارسال
 
گروه های خبری :