يکشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۸ ,15 December 2019
 
 
فستیوال نوآوری‌های صنعت دارویی در کارخانه نوآوری آزادی
 
هفدهمین جشنواره عرضه نوآوری با عنوان جشنواره نوآوری ‌های صنعت دارویی، فردا 13 مرداد ماه در کارخانه نوآوری آزادی برگزار می‌شود.
 
به گزارش فانا، به همت شبکه فن‌بازار ملی ایران و حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری، جشنواره نوآوریی‌های صنعت دارویی با هدف «مواجهه مستقیم سرمایه‌گذاران و صنعتگران در حوزه‌های تخصصی مختلف با نوآوران و فناوران» و «ایجاد زمینه سرمایه‌گذاری در طرح‌ها»، سیزدهم مردادماه جاری ساعت 14 تا 18 در سالن همایش هم‌آوا در کارخانه نوآوری آزادی برگزار می‌شود.میلاد صدرخانلو مدیر شبکه فن ­بازار ملی ایران ضمن اعلام این خبر گفت: بعد از اعلام فراخوان این رویداد در فروردین ماه، 80 طرح به دبیرخانه جشنواره ارسال شد که در نهایت بعد از دو مرحله ارزیابی، 8 طرح انتخاب شده و در جشنواره عرضه می‌شود.

مدیر شبکه فن ­بازار ملی ایران، ضمن اعلام اینکه برای مخترعان این طرح‌ها، دوره‌های آموزشی ارائه محصول به سرمایه‌گذران برگزار شده، افزود: بررسی ابعاد بازار و مالی طرح‌های منتخب و کمک به تهیه فایل ارائه آنها هم انجام می‌شود.

صدرخانلو با اشاره به این موضوع که بیش از 35 قرارداد سرمایه‌گذاری در طرح‌ها به ارزش بیش از 300 میلیارد ریال از جمله دستاوردهای این سلسله رویدادها بوده است، افزود: چندین مذاکره با سرمایه ­گذاران در جریان است که با توجه به زمان ­بر بودن فرآیند سرمایه‌گذاری در نوآوری و فناوری، تعداد قراردادها بیشتر خواهد شد.

وی اضافه کرد: این رویدادها برای سرمایه‌گذاران و صنعتگران زمینه‌ای برای توسعه سبد سرمایه‌گذاری و رشد نوآوری و فناوری و برای فناوران و نوآوران زمینه‌ساز توسعه تجاری‌سازی طرح‌‌هایشان است.
 
کد مطلب : ۲۱۳۵۸
يکشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۴
۰
 
مرجع : خبرگزاری فارس
 

ارسال
 
گروه های خبری :