دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ ,1 June 2020
 
 
گفتگوی اختصاصی با پزشکی که 4 تهرانی را کشته است !
او مدرکی ندارد
 
پزشک قلابی با برپا کردن یک مطب در مرکز تهران دست به طبابت می زد اما 4 خانواده که عزیزانش را به خاطر مصرف دارویی این پزشک قلابی از دست داده اند با حضور در اداره پلیس خواستار دستگیری این مرد فریبکار شدند.
 
به گزارش فانا، چندی قبل ماموران پلیس تهران در جریان فعالیت یک پزشک قلابی در میدان انقلاب تهران قرار گرفتند که ماموران با تحقیقات پلیسی پی بردند که این پزشک که در همه زمینه های درمانی فعالیت دارد با مدرک جعلی خود را به عنوان پزشک معرفی کرده و با دریافت پول اقدام به نسخه نویسی و درمان می‌کند.

در ادامه تجسس ها مشخص شد که 4 خانواده به عنوان اولیای دم از این پزشک قلابی که باعث مرگ اعضای خانواده هایشان شده در دادسرای جرائم پزشکی تهران شکایت کردند.

بدین ترتیب ماموران با جمع آوری مدارک و شواهد پلیسی در عملیاتی غافلگیرانه با حضور در مطب این پزشک موفق به دستگیری متهم شدند.

ماموران در ادامه تحقیقات پی بردند که این مرد 55 ساله در زمینه ارائه مدارک جعلی نیز فعالیت دارد.

گفتگو با متهم

این مرد که به آرامی صحبت می کند ادعا دارد که یک پزشک است و مدارک تحصیلی اش را نیز در خارج از کشور گرفته و دکتری تغذیه دارد.

به چه جرمی دستگیر شدی؟

بی گناهم. دوست داشتند دستگیر کردند.

یعنی شما پزشک قلابی نیستی؟

نه، من مدارک تحصیلی دارم و دروغ می گویند پزشک قلابی هستم.

اما وزارت بهداشت مدارک شما را تایید نکرده است؟

باید وزارت خارجه تایید کند و بعد مورد تایید وزرات بهداشت قرار می گیرد.

مدارک های شما همه جعلی است؟

نه، من در خارج از کشور درس خواندم.

مدرک تحصیلی؟

دکتری تغذیه دارم.

از کدام دانشگاه؟

مدارکش موجود هست خودتان بخوانید.

شنیدم مدرک تحصیلی دکتری جعل می کردی؟

نه، من آموزش می دادم و بعد از 72 ساعت کلاس به آنها مدرک می دادم.

تحت چه مرکزی مدرک می دادی؟

خوب آموزش دیده بودند و خودم برایشان مدرک می زدم.

وسایل پزشکی برای چه کاری است؟

من پزشک هستم و وسایل کارم است.

با وسایل طب سوزنی چه کاری می کردی؟

وقتی می توانم برای درمان خودم استفاده کنم برای دیگران هم می توانم استفاده کنم. دانش دارم که می توانم بیماران را درمان کنم نیازی نیست کسی آن را تایید کند.

یعنی بیگناهی؟

بله، من پزشک هستم.

راننده اخراجی اورژانس

ماموران پلیس تهران در ادامه تحقیقات پلیسی در بیمارستان ها پی بردند یک مرد جوان با پوشیدن لباس اورژانس در بیمارستان امام خمینی «ره» تهران دست به کلاهبرداری از همراهان بیماران می زند.

بدین ترتیب ماموران وارد عمل شده و در بررسی های ابتدایی مشخص شد که پسر جوان با پوشش عوامل اورژانس از همراهان بیماران به بهانه تهیه تجهیزات پزشکی با قیمت های پایین تر پول گرفته و سپس ناپدید شده است.

همین کافی بود تاماموران در کمین این مرد شیاد نشسته و با توجه به تصویر متهم در دوربین های مداربسته وقتی این جوان پای در بیمارستان گذاشت از سوی ماموران دستگیر شد.

در بازجویی از متهم مشخص شد که وی در گذشته راننده خودروی اورژانس خصوصی بوده که بخاطر بدرفتاری هایش از کار بیکار شده که در همین رابطه این جوان دست به درگیری با همکارانش زده و به همین خاطر پس از شکایت به زندان رفته که پس از آزادی با پوشیدن لباس اورژانس دست به کلاهبرداری زده است.

بنا بر این گزارش، متهمان برای تحقیقات بیشتر و شناسایی دیگر جرائم احتمالی و طعمه هایشان در اختیار ماموران پلیس تهران قرار گرفته اند.
 
کد مطلب : ۲۲۵۳۸
شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۲۹
۰
 
مرجع : رکنا
 

ارسال
 
گروه های خبری :