سه شنبه ۱۷ تير ۱۳۹۹ ,7 July 2020
 
 
دبیرسیاقی در گفت‌وگو با فانا خبر داد:
راه‌اندازی خطوط تعطیل شده و غیرفعال تولید دارو در چند ماه اخیر
 
مدیرعامل شرکت داروسازی تولید دارو گفت: در مدتی که به شرکت داروسازی تولید دارو آمده‌ام، توانستیم رشد تولید و فروش داشته باشیم و سبد محصولات خود را تکمیل کنیم.
 
علیرضا دبیرسیاقی در گفت‌وگو با خبرنگار فانا افزود: تعداد زیادی از خطوط شرکت تعطیل بودند که الان فعال شده‌اند و هم‌اکنون کارخانه با ظرفیت 70 تا 80 درصدی مشغول به کار است. البته  فعال سازی 1 تا 2  خط باقیمانده نیز در دستورکار قرار گرفته است.

وی تصریح کرد: با این اقدامات تمامی خطوط شرکت در دسته‌های دارویی فعال شده و می‌توان سبد محصولات را تکمیل‌تر از گذشته کرد.

به گفته وی، 5 خط تولید دارو ظرف چند ماه اخیر فعال شد‌ه‌اند.

دبیرسیاقی با اشاره به اینکه بیشتر داروهای شرکت تولید دارو در بازار شناخته شده هستند، اظهار کرد: برند تولید دارو (تیدی) از سال‌های گذشته معتبر و شناخته شده است و سهم خوبی در بازار دارند. در دسته داروهای قلبی عروقی و برخی از محصولات تزریقی که به صورت انحصاری تولید می‌شوند مثل پنتازوسین و آمپول نالوکسان جزو برندهای مطرح بازار هستیم. در محصولات موضعی، ژل لوبریکنت جزو برندهای بازار است. از 230 تا 240 قلم محصول تولید دارو حدود 10 تا 15 قلم آن بطورکامل انحصاری تولید دارو هستند.

به گفته وی، خطوط بهداشتی تولید دارو تعطیل شده است و محصولی در آن نداریم. فقط محلول موضعی بتادین را در این زمینه داریم.

مدیرعامل شرکت داروسازی تولید دارو اضافه کرد: استراتژی اصلی در تولید دارو راه‌اندازی خطوط تعطیل شده، افزایش تولید، تکمیل سبد محصولات و افزایش فروش است. همچنین در کنار موارد یادشده صادرات به عراق نیز انجام می‌شود. تولید دارو حدود 450 نیرو دارد و در 10 خط تولید اشکال مختلف دارویی را تولید می‌کنیم.

گفت‌وگو از محمدجواد به‌آبادی
 
کد مطلب : ۲۳۰۷۶
دوشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۳۹
۰
 
 

ارسال
 
گروه های خبری :