سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹ ,22 September 2020
 
 
با مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی و با حکم وزیر بهداشت؛
رؤسای دانشگاه‌های علوم پزشکی شیراز و مشهد منصوب شدند
 
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در احکام جداگانه‌ای، رؤسای دانشگاه‌ای علوم پزشکی شیراز و مشهد را منصوب کرد.
 
به گزارش فانا، سعید نمکی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با توجه مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی، در احکام جداگانه‌ای، سرپرستان دانشگاه‌های علوم پزشکی شیراز و مشهد را به عنوان رؤسای این دانشگاه‌ها منصوب کرد.

در متن این احکام آمده است:

جناب آقای دکتر مهرزاد لطفی

سرپرست محترم دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز
پیرو ابلاغ شماره ۱۲۱۴/۱۰۰ مورخ ۱۶/۹/۱۳۹۸ و با توجه به مصوبه جلسه مورخ ۲۹/۱۰/۱۳۹۸ شورای عالی انقلاب فرهنگی، به موجب این ابلاغ به عنوان رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شیراز منصوب میشوید تا به یاری خداوند متعال و رعایت جوانب قانونی نسبت به انجام امور محوله اقدام نمائید.

امید است با اتکال به خداوند متعال در انجام شایسته وظایف با رعایت قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید موفق و سرافراز باشید.

جناب آقای دکترسید محمدحسین بحرینی طوسی

سرپرست محترم دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مشهد
پیرو ابلاغ شماره ۹۶۵/۱۰۰ مورخ ۲۸/۷/۱۳۹۸ و با توجه به مصوبه جلسه مورخ ۲۹/۱۰/۱۳۹۸ شورایعالی انقلاب فرهنگی، به موجب این ابلاغ به عنوان رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی مشهد منصوب می‌شوید تا به یاری خداوند متعال و رعایت جوانب قانونی نسبت به انجام امور محوله اقدام نمائید.

امید است با اتکال به خداوند متعال در انجام شایسته وظایف با رعایت قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید موفق و سرافراز باشید.
 
کد مطلب : ۲۴۴۹۴
سه شنبه ۱ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۵۷
۰
 
مرجع : باشگاه خبرنگاران جوان
 

ارسال
 
گروه های خبری :