شنبه ۲۹ شهريور ۱۳۹۹ ,19 September 2020
 
 
توزیع اقلام بهداشتی میان ایرانیان در ۳۰ شهر چین
 
«ستاد همیاری شانگهای و شرق چین» که با هدف کاهش مشکلات ایرانیان مقیم چین در مقابله با ویروس کرونا و با مشارکت سرکنسولگری و اتاق بازرگانی ایرانیان مقیم شانگهای تشکیل شده است اقلام بهداشتی میان ایرانیان در ۳۰ شهر چین توزیع کرد.
 
به گزارش فانا، توزیع اقلام بهداشتی در دو مرحله انجام شد که در مرحله نخست این اقلام با مشارکت و نظارت اعضای ستاد میان ایرانیان مقیم حوزه کنسولگری شانگهای شامل شهرهای شانگهای، ججیانگ، جیانگسو، آنخویی، خفی، هانجو، ایوو، شایوشینگ، نانجینگ، چانجو، نانتونگ، نینگبو، سوجو و جنگجو توزیع شد.

در مرحله دوم نیز اقلام بهداشتی میان ایرانیان مقیم استان های لیائونینگ (دالیان)، استان جیانگشی (نانچانگ)، استان شاندونگ (ینتای)، استان خووبی (جیامن)، استان فوجین(شیامن-نانپین)، استان سیچیوان (چونگچین)، استان خنن (جنجو)، چونگچین و بخشی از پکن و گوانگجو توزیع شد.

توزیع اقلام بهداشتی در شنژن و گوانجو

روابط عمومی کنسولگری گوانجو نیز اعلام کرد محموله ماسک های اهدایی اتاق بازرگانی ایرانیان مقیم جنوب چین، با نظارت و کمک سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران در گوانجو، میان هموطنان مقیم جنوب چین بویژه شهرهای شنزن و گوانجو توزیع شد.

گزارش می افزاید: شرکت هواپیمایی ماهان در انتقال این محموله انسان دوستانه کمک زیادی کرده است.

ویروس کرونا که از اواخر سال ۲۰۱۹ میلادی در شهر ووهان واقع در استان هوبی چین شایع شد تا کنون ۲۴ هزار و ۴۲۶ تن را مبتلا کرده و ۴۹۳ تن را هم به کام مرگ فرستاده است.
 
کد مطلب : ۲۴۹۲۰
پنجشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۳۸
۰
 
مرجع : خبرگزاری ايرنا
 

ارسال
 
گروه های خبری :