سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰ ,19 October 2021
 
 
فروش آب به جای الکل!
 
رئیس اتحادیه فروشندگان مواد شیمیایی گفـت: عمده تخلفاتی که امروز تعزیرات با آن برخورد کرده فروش متانول صنعتی به جای اتانول و الکل ایزوپروپیل بوده ضمن اینکه برخی نیز اقدام به قاطی کردن آب با الکل کرده بودند
 
به گزارش فانا، ظهر امروز ماموران تعزیرات حکومتی با همراهی نیروی انتظامی به ناصر خسرو، گذر فروشندگان مواد شیمیایی رفته و چندین واحد و دفتر بنکداری را پلمب و چند نفر را دستگیر کرده‌اند. تخلف افراد دستگیر شده فروش آب به جای الکل، گرانفروشی و احتکار بوده است.

مهدی طاهری رئیس اتحادیه فروشندگان مواد شیمیایی در این خصوص گفت: مطابق مصوبه شورای تامین استان خرید و فروش هرگونه مواد شیمایی در این محل ممنوع است و نهایتا فروشندگان مواد شیمیایی می‌توانند دفتر بنکداری داشته باشند آن واحدهایی که اقدام به فروش می‌کنند اکثرا با سوءاستفاده از خلاء قانونی با پروانه کسب خرازی و یا سایر اتحادیه‌ها مشغول به فعالیت هستند.

وی درخصوص دستگیری و تخلف این واحدها گفت: عمده تخلفاتی که امروز تعزیرات با آن برخورد کرده فروش متانول صنعتی به جای اتانول و الکل ایزوپروپیل بوده ضمن اینکه برخی نیز اقدام به قاطی کردن آب با الکل کرده بودند تا در شرایط فعلی که ویروس کرونا شیوع پیدا کرده با سود بیشتری کالای خود را به فروش برسانند.

وی تصریح کرد: واحدهای دارای پروانه از این اتحادیه فقط الکل را به واحدهایی که مجوز دارند واگذار می‌کنند و مشخصات خریداران حتی کد ملی آنها در دفاتر ثبت شده است.
 
کد مطلب : ۲۵۵۰۳
چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۵۹
۰
 
مرجع : خبرگزاری ایلنا
 

ارسال
 
گروه های خبری :