چهارشنبه ۱۳ فروردين ۱۳۹۹ ,1 April 2020
 
 
آمازون۳۹۰۰ فروشنده را به علت گران فروشی تجهیزات بهداشتی در روز‌های اوج شیوع کرونا اخراج کرد
 
شرکت آمازون اعلام کرد که ۳۹۰۰فروشنده را به علت افزایش قیمت بی رویه از سیستم عامل خود اخراج کرده است. بحران کرونا باعث افزایش تقاضا برای کالا‌های پزشکی و ضدعفونی کننده‌های خانگی شده است. در نتیجه برخی فروشندگان سعی کرده اند از مزایای افزایش قیمت بی رویه استفاده کنند و قیمت کالا‌ها را برای مواردی مانند ضدعفونی کننده‌های دست و رول دستمال کاغذی به شدت بالا ببرند.
 
شرکت آمازون اعلام کرد که ۳۹۰۰فروشنده را به علت افزایش قیمت بی رویه از سیستم عامل خود اخراج کرده است. بحران کرونا باعث افزایش تقاضا برای کالا‌های پزشکی و ضدعفونی کننده‌های خانگی شده است. در نتیجه برخی فروشندگان سعی کرده اند از مزایای افزایش قیمت بی رویه  استفاده کنند و قیمت کالا‌ها را برای مواردی مانند ضدعفونی کننده‌های دست و رول دستمال کاغذی به شدت بالا ببرند.

به گزارش فانا، در ابتدای این ماه آمازون اعلام کرد که ۲۵۰۰ حساب فروشندگان آمریکایی را مسدود کرده است. با این حساب آمازون تا کنون تقریباً ۴ هزار فروشنده را به علت  بالا بردن قیمت‌ها در طول عالم گیری کرونا، از سیستم عامل خود اخراج کرده است.

شرکت آمازون در بیانیه‌ای در این خصوص نوشت: «ما دائماً در حال نظارت بر فروشگاه‌های خود برای حذف قیمت‌های ناعادلانه و فهرست‌هایی هستیم که نسبت به COVID-۱۹ ادعا‌های دروغین مطرح می‌کنند. ما سیستم‌هایی خودکار و پویا داریم که اقلام ارزان قیمت را یافته و حذف کنیم. افزون بر این، ما یک تیم اختصاصی مستقر کرده ایم که تلاش می‌کند به طور مستمر در شناسایی و بررسی محصولات با قیمت ناعادلانه که اکنون تقاضای بالایی دارند (مانند ماسک‌های محافظ و ضدعفونی کننده دست) فعالیت داشته باشد.»
 
کد مطلب : ۲۷۰۷۷
چهارشنبه ۶ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۴۵
۰
 
مرجع : انتخاب
 

ارسال
 
گروه های خبری :