جمعه ۱۳ تير ۱۳۹۹ ,3 July 2020
 
 
راهنمای چند رسانه‌ای کووید ۱۹ و دیابت منتشر شد
 
در راستای اطلاع‌رسانی آموزشی، راهنمای چندرسانه‌ای کووید ۱۹ و دیابت توسط پژوهشگاه علوم غدد و متابولیسم دانشگاه علوم پزشکی تهران و با همکاری شرکت مهندسی فرآیدا در فرمت کتاب الکترونیکی ePUB۳ به شکل چند رسانه‌ای و تعاملی منتشر و در دسترس عموم قرار داده شد.
 
به گزارش فانا، این راهنمای علمی که زیر نظر باقر لاریجانی رئیس پژوهشگاه علوم غدد و متابولیسم تدوین شده است حاوی مطالب آموزشی تعاملی به شکل متن، پادکست، عکس، کلیپ، موشن گرافی و مصاحبه در زمینه پیشگیری و کنترل کرونا ویروس در بیماران دیابتی و توصیه های تغذیه ای، بهداشت روانی و روزه داری در شرایط همه گیری  این بیماری است.

امروزه ارائه محتوای اطلاعاتی و آموزشی چندرسانه ای در وسایل الکترونیکی مانند موبایل، تبلت و کامپیوتر سبب تسهیل و صرفه جویی در زمان یادگیری مخاطبین خواهد شد،  همچنین با دارا بودن ویژگی جذابیت و کاربرپسند بودن، محتوای  تعاملی با جلب مشارکت فعال مخاطب به ایجاد جذابیت در یادگیری و درک بهتر مطلب کمک می کند.

علاقمندان برای دسترسی به این راهنما پس از عضویت در سایت کتابخانه آنلاین ساینیتو (SCINiTO) می توانند نسخه الکترونیکی کتاب را مطالعه کنند.
 
کد مطلب : ۲۹۲۱۸
جمعه ۶ تير ۱۳۹۹ ساعت ۰۲:۰۱
۰
 
مرجع : خبرگزاری ايرنا
 

ارسال
 
گروه های خبری :