شنبه ۳ آبان ۱۳۹۹ ,24 October 2020
 
 
مدیرعامل سازمان تدارکات پزشکی جمعیت هلال‌احمر خبر داد:
تولید و توزیع بیش از یک میلیون ماسک
 
مدیرعامل سازمان تدارکات پزشکی جمعیت هلال‌احمر از تولید و توزیع بیش از یک میلیون انواع ماسک و بیش از ۴۰۰ هزار لیتر محلول ضدعفونی کننده دست و سطوح مورد نیاز کادر درمانی و مردم در شرایط شیوع کرونا در شرکت تجهیزات پزشکی هلال ایران وابسته به این سازمان خبر داد.
 
به گزارش فانا، حسن صفاریه روز دوشنبه افزود: فعالیت های این سازمان برای تأمین اقلام بهداشتی و دارویی به منظور کمک به کادر درمانی و بیماران مبتلا به کووید ۱۹ بیش از پیش ادامه دارد و با افزایش تقاضا برای محصولات بهداشتی مورد نیاز، اقدامات سازمان و شرکت های تابعه نیز در این زمینه گسترش یافته است تا بتوانیم پاسخگوی بخشی از نیازهای کشور باشیم.

وی اضافه کرد: در این راستا و با تلاش متخصصان و کارکنان شرکت تجهیزات پزشکی هلال ایران وابسته به سازمان تدارکات پزشکی، در مجموع بیش از یک میلیون انواع ماسک (سه لایه، پارچه ای کربن اکتیو، FFP۲ و FFP۳) و بیش از ۴۰۰ هزار لیتر محلول ضدعفونی کننده دست و سطوح (در اندازه های نیم، یک، ۵، ۱۰ و ۲۰ لیتری) تأمین، تولید و توزیع شده است.

مدیرعامل سازمان تدارکات پزشکی جمعیت هلال‌احمر اضافه کرد: همچنین تأمین و توزیع انواع دارو و دیگر اقلام بهداشتی مورد نیاز اعم از دستکش، پد الکلی، ژل ضدعفونی کننده، شیلد محافظ، گان و لباس محافظ کادر درمانی، دستگاه تب سنج لیزری و دیجیتالی و سایر اقلام بهداشتی و تجهیزات پزشکی که در راستای کمک به بیماران کووید ۱۹ است.

صفاریه اظهار داشت: فعالیت های سازمان تدارکات پزشکی برای تأمین اقلام بهداشتی و دارویی مقابله با بیماری با بیماری کرونا همچون گذشته در دستور کار این سازمان قرار دارد که امیدواریم گامی مؤثر برای رفع نیازها و تأمین سلامت جامعه در مقابله با این بیماری باشد.
 
کد مطلب : ۲۹۹۰۲
دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۲۷
۰
 
مرجع : خبرگزاری ايرنا
 

ارسال
 
گروه های خبری :