پنجشنبه ۳ مهر ۱۳۹۹ ,24 September 2020
 
 
بیانیه روابط عمومی گروه دارویی سیناژن درباره حاشیه‌سازی‌های بی‌مورد یک‌ کانال خبری
 
گروه دارویی سیناژن درباره حاشیه‌سازی‌های بی‌مورد یک‌ کانال تلگرامی بیانیه‌ای را صادر کرد که متن کامل آن به شرح زیر است.
 
به گزارش فانا، متاسفانه با نزدیک‌ شدن به موسم یکی از مهم‌ترین و رقابتی‌ترین انتخابات‌های تاریخ سندیکای صاحبان صنایع داروهای انسانی شاهد افزایش بی‌اخلاقی‌های روزافزون افراد مجهول‌الهویه اما با‌ عقبه‌ای مشخص هستیم.

گروه دارویی سیناژن با در نظر گرفتن‌ اصل آزادی عقاید نه فقط برای همکاران خود بلکه برای همه افراد، هرگز هیچ شخصی را مجبور به پیروی از یک‌ دیدگاه خاص نمی‌کند، اگرچه هیچ شخص یا‌ گروهی با استفاده از نام و برند سیناژن حق ارائه نظرات شخصی خود در هیچ یک از فضاهای مجازی و یا حقیقی ندارد و از این‌رو برخود لازم می داند تا با فرد خاطی که برخلاف سیاست‌های گروه دارویی سیناژن به تبلیغ مهاجرت توسط داروسازان پرداخته بود، برخورد لازم را صورت دهد، اما برای افرادی که امروز به ظاهر دلسوزانه دایه مهربان‌تر از مادر شده‌اند باید نوشت که گروه دارویی سیناژن همان شرکتی است که با استخدام حدود ۱۵۰‌ داروساز آن هم نه صرفا برای جایگاه‌های قانونی و اجباری تعریف شده از سوی سازمان‌های ناظر، بلکه برای بسیاری از پست‌های سازمانی مربوط به حوزه داروسازی، حداکثر تلاش خود را به سبب پیشگیری از مهاجرت نخبگان این صنف به کار بسته است.

گروه دارویی سیناژن  از سال‌ها پیش همواره یکی از بزرگترین حامیان مالی و‌ معنوی فعالیت‌های علمی و صنفی دانشجویان داروسازی کشور بوده و خواهد بود و این حمایت‌ها همواره در راستای افزایش امید و آگاهی دانشجویان رشته داروسازی نسبت به آینده این صنف بوده است، بدون‌ کوچکترین دخالتی در نوع و‌ شکل فعالیت ایشان.

این‌دست از فعالیت‌ها تنها بخش کوچکی از خدمات گروه دارویی سیناژن به داروسازان و صنف داروسازی بوده است که با افتخار و مطابق سیاست‌های ارشد شرکت به جهت جلوگیری از خروج نخبگان این رشته و نیز استفاده هرچه بیشتر کشور از استعدادها و منافع مرتبط با حضور  داروسازان‌ بوده است.

اما‌ نهایتا باید دید چه شده است که در فاصله نزدیک‌ تا انتخابات سندیکای صاحبان صنایع دارویی ایران تخریب‌ها شدت گرفته است؟ چگونه شده است که عده ای از غیر داروسازان دلسوز نخبگان رشته داروسازی شده‌اند؟ چرا باید این دلسوزی‌ها در شرف انتخابات پیش رو شدت بگیرد؟

پاسخ به این ابهامات خود دلیل متقنی برای هوشیاری افراد در انتخابات پیش روست.

تخریب‌های این روزها خود نشان‌دهنده دشمنی سخت برخی با ائتلافی ‌است که حامی حقوق همه فعالین دلسوز صنعت در انتخابات نزدیک است.

اگرچه داروسازان از گذشته تا امروز با احترام تمام دوشادوش متخصصین سایر رشته‌ها در صنعت داروسازی نیاز‌های ضروری جامعه را تامین کرده و می‌کنند و هرگز هیچ‌ تلاشی برای تخریب یا نادیده گرفتن جایگاه سایر متخصصین این‌ حوزه نکرده و‌ نخواهند کرد اما جالب توجه است‌که امروز چگونه عده‌ای با سابقه مشخص نسبت به صنف داروسازی، یکی از شرکت‌های مدافع اصلی جایگاه داروسازان در صنعت را به بهانه های واهی تخریب می‌کنند؟

بگذریم از آن که بازنده رقابت پیش‌رو قبل از انتخابات کسی است که در مقابل حفظ منافع بر اخلاقیات رقابت سالم انتخاباتی چوب حراج بزند.

به راستی فداکنندگان ‌اخلاق آیا می‌توانند مدافعان‌ خوبی برای حفظ حقوق صنعت داروسازی باشند؟
 
کد مطلب : ۳۰۳۹۵
دوشنبه ۲۴ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۱۴
۰
 
 

ارسال
 
گروه های خبری :