شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۹ ,31 October 2020
 
 
توقیف تریلی حامل داروی قاچاق در البرز
 
فرمانده انتظامی البرز از توقیف تریلی حامل ۲۶۰ هزار و ۲۷۷ عدد انواع دارو قاچاق در آزادراه کرج- قزوین خبر داد.
 
به گزارش فانا، سردار عباسعلی محمدیان، فرمانده انتظامی البرز گفت: ماموران اداره مبارزه قاچاق کالا و ارز پلیس اقتصادی در حین گشت زنی در آزادراه کرج-قزوین به یک دستگاه تریلی یخچالدار مشکوک شده و دستور توقف آن را صادر کردند.

فرمانده انتظامی البرز افزود: ماموران در بررسی‌های اولیه متوجه شدند تریلی حامل تعداد زیادی دارو بیماران کلیوی و انواع قرص و کپسول است و مدارکی که راننده ارائه کرده دارای مغایرت هستند که با هماهنگی مقام قضائی راننده دستگیر و تریلی توقیف و به پلیس اقتصادی منتقل شد.

سردار محمدیان گفت: در ادامه با حضور نماینده شرکت ارسال کننده دارو و انجام تحقیقات تخصصی مشخص شد که با توجه به تخصیص یارانه به تولید دارو‌ها و افزایش قیمت دارو‌ها در خارج از مرز‌های کشور، آن‌ها قصد داشتند دارو‌ها را به صورت خارج از شبکه به یکی از استان‌های مرزی کشور منتقل کنند.

او با اشاره به این که ارزش دارو‌های کشف شده ۳ میلیارد ریال برآورد شده است، افزود: در این برهه حساس از زمان، که دشمنان با تحریم‌های ظالمانه از رسیدن دارو به کشور جلوگیری می‌کنند، پلیس با هرگونه فعالیت قاچاقچیان به ویژه در زمینه قاچاق دارو که لطمات جبران ناپذیری را به سیستم درمانی کشور وارد می‌کند به شدت برخورد می‌کند.
 
کد مطلب : ۳۰۴۵۹
پنجشنبه ۲۷ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۰۰:۱۳
۰
 
مرجع : باشگاه خبرنگاران جوان
 

ارسال
 
گروه های خبری :