شنبه ۸ آذر ۱۳۹۹ ,28 November 2020
 
 
لاری خبر داد:
۶ هزار و ۱۹۱ مبتلا و ۲۹۶ فوتی طی شبانه روز گذشته
 
سخنگوی وزارت بهداشت از ابتلای ۶ هزار و ۱۹۱ بیمار جدید مبتلا به کرونا و فوت ۲۹۶ نفر در شبانه روز گذشته خبر داد.
 
به گزارش فانا، «سیما سادات لاری» سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی درباره آخرین آمار ابتلا به ویروس کرونا در کشور گفت: از دیروز تا امروز ۴ آبان ۱۳۹۹ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۶ هزار و ۱۹۱ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در کشور شناسایی شد که دو هزار و ۴۱ نفر از آنها بستری شدند و مجموع بیماران کووید ۱۹ در کشور به ۵۶۸ هزار و ۸۹۶ نفر رسید.

لاری بیان کرد: متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۲۹۶ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۳۲ هزار و ۶۱۶ نفر رسید.

وی افزود: خوشبختانه تاکنون  ۴۵۵ هزار و ۵۴ نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستانها ترخیص شده‌اند. ۴۹۶۹ نفر از بیماران مبتلا به کووید ۱۹ در وضعیت شدید این بیماری تحت مراقبت قرار دارند.

سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: استان‌های تهران، اصفهان، قم، آذربایجان شرقی، خراسان جنوبی، سمنان، قزوین، لرستان، اردبیل، خوزستان، کرمانشاه، کهگیلویه و بویراحمد، گیلان، بوشهر، زنجان، ایلام، خراسان رضوی، مازندران، چهارمحال و بختیاری، البرز، آذربایجان غربی، مرکزی، کرمان، خراسان شمالی، همدان، یزد و کردستان در وضعیت قرمز قرار دارند.

لاری بیان کرد: استان‌های هرمزگان، فارس، گلستان و سیستان و بلوچستان نیز در وضعیت نارنجی و زرد قرار دارند.

 
 
کد مطلب : ۳۱۰۷۶
يکشنبه ۴ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۰۵
۰
 
مرجع : خبرگزاری ایلنا
 

ارسال
 
گروه های خبری :