شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹ ,16 January 2021
 
 
رسولی نژاد:
وزیر بهداشت به موضوع تخصیص اعتبارات بیمارستان امام خمینی فیروزکوه ورود کند
 
سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس با انتقاد از اینکه اعتبارات تخصیص یافته به بیمارستان امام خمینی (ره) فیروزکوه در تهران هزینه شده است، از رییس جمهور و وزیر بهداشت خواست که به این موضوع ورود کنند.
 
به گزارش فانا، احمد رسولی نژاد نماینده مردم دماوند و فیروزکوه در تذکر شفاهی جلسه علنی امروز مجلس با بیان اینکه حدود ۲ ماه قبل در نطق میان دستور خود مواردی را در خصوص حوزه انتخابیه به وزرای راه و شهرسازی، نیرو و بهداشت یادآور شدم، تصریح کرد: اخیرا تفاهمنامه ای میان استانداری تهران و دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران  در این خصوص به دست من رسیده است، تفاهم نامه اجرای مفاد ماده ۷۸ قانون محاسبات عمومی مشترک فیمابین استانداری تهران و دانشگاه علوم پزشکی شهید  در ۶ ماده و ۴ نسخه در تاریخ ۲۷ اسفند ۹۸ .

وی افزود: براساس آن قرار شده مبلغ ۴ میلیارد و ۳۶۶ میلیون تومان در اختیار بیمارستان امام خمینی (ره)  فیروزکوه قرار گیرد اما متاسفانه فقط ۲۰۰ میلیون تومان آن تخصیص یافته و مابقی جای دیگری هزینه شده است، آقای وزیر بهداشت و آقای رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران وقت بیشتر شما در ستاد کرونا می گذرد و کمترین توجهی به بیمارستان های تحت پوشش خود ندارید، چرا اعتباری که از جای دیگری گرفتیم را در بیمارستان های تهران هزینه می کنید؟ مگه خون تهرانیها رنگینتر از مردم حوزه انتخابیه است؟

نماینده مردم فیروزکوه و دماوند اضافه کرد: درخواست دارم رییس جمهور و وزیر بهداشت به این موضوع ورود کنند، در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی چه می گذرد؟ تمام اختیارات به یک نفر سپرده شده است که به نظر می رسد با شهرستان های دماوند و فیروزکوه دشمنی دارد.
 
کد مطلب : ۳۱۴۷۵
چهارشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۱:۱۸
۰
 
مرجع : خبرگزاری ايسنا
 

ارسال
 
گروه های خبری :