يکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹ ,24 January 2021
 
 
سورنا فارمدپارس به دنبال چه هدفی در حوزه سلامت است؟
 
باشگاه خبرنگاران جوان با امیرحسین اناری یکی از جوانترین کارآفرینان و مدیران عامل حوزه سلامت در مورد اهداف سورنا فارمد و فعالیت‌های زیرمجموعه‌های آن مصاحبه اختصاصی داشت.
 
به گزارش فانا، سال 99 سال رکود کسب‌وکارها بود اما در عین حال در  همین سال بارها اسم شرکت سورنا فارمد شنیده شد. مجموعه‌ای که ادعا می‌کند ورودش به هر حوزه باعث تغییر آن حوزه می‌شود.

یکی از مشهورترین زیرمجموعه‌های شرکت سورنا فارمد، مجموعه سورنا آکادمی است که اولین بار در حوزه سلامت، آموزش‌های تخصصی را در قالب مدرسه‌های آنلاین برای دانشجویان و فارغ‌التحصیلان رشته‌های علوم پزشکی با محوریت دانشجویان داروسازی برگزار می‌کند و تا به حال بیش از 6000 نفر در دوره‌های سورنا آکادمی شرکت کرده‌اند.

امیرحسین اناری با اشاره به بین‌المللی شدن مجموعه سورنا آکادمی گفت: در ادامه فعالیت‌های سورنا فارمد در
نوآورانه‌ترین بخش سورنا فارمد که پورتفولیو آن است، مجموعه سورنا آکادمی به عنوان اولین و بزرگترین پلتفرم تخصص آموزش حوزه سلامت در حال آماده‌سازی بستر لازم برای بین‌المللی شدن است.

وی برای اولین بار خبر بین‌المللی شدن این مجموعه را به باشگاه خبرنگاران جوان اعلام کرد.
 
امیرحسین اناری در جواب به این سوال که سورنا تاک (رسانه تخصصی حوزه سلامت که به گفتگو با مدیران، کارآفرینان و افراد تاثیرگذار این حوزه می‌پردازد) بلندگوی مافیای داروست یا مبارزه با مافیا؟ گفت: ببینید رسالت ما مشخص است و ماجرای "هر کسی از ظن خود شد یار من" اینجا وجود دارد. قطعا در این سلسله گفتگوها خیلی‌ها مواردی را می‌بینند و می‌شنوند که به مذاق آنها خوش نمی‌آید ولی ما همیشه اعلام کردیم هر کسی با هر طرز فکری علاقه‌مند است می‌تواند جلوی دوربین سورنا تاک بنشیند و به سوالات پاسخ بدهد. پس رسالت ما نه بلندگوست و نه مبارزه. رسالت ما شفاف‌سازی واقعی و نگاه از یک لنز دیگر به ماجراست از زبان افراد دخیل در بسیاری از اتفاقات.
 
در ادامه مدیر عامل سورنا فارمد درباره اهداف سورنا ونچرز می‌گوید: سورنا ونچرز اولین پلتفرم تخصصی جذب ایده تیم و سرمایه‌گذاری در حوزه سلامت است که منتورهای بسیار زیاد در حوزه‌های مختلف و سرمایه‌گذارانی که خود آنها بزرگترین شرکت‌های این حوزه را دارند، حضور دارند و هدف ما این است که بستری فراهم کنیم که افراد و کارآفرینان علاقمند به حوزه سلامت به صورت تخصصی در سورنا ونچرز هم آموزش ببینند، هم سرمایه جذب کنند و بتوانند به عنوان پلی از سورنا ونچرز برای رشد کسب و کارهای خود با سرعت بیشتر استفاده کنند.
 
ادامه مصاحبه را از سایت باشگاه خبرنگاران جوان بخوانید.
 
کد مطلب : ۳۲۳۶۶
دوشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۴۲
۰
 
 

ارسال
 
گروه های خبری :