جمعه ۱۵ اسفند ۱۳۹۹ ,5 March 2021
 
 
یاراطب همچنان بر مدار موفقیت
کارکنان شرکت های توزیع دارو، سربازان فداکار و مظلوم مقابله با کرونا
 
­مدیرعامل شرکت پخش سراسری یاراطب ثامن در گفتگو با فانا گفت: کارکنان شرکت های توزیع دارو مظلوم ترین عوامل پشتیبانی از خط مقدم جبهه مبارزه با کرونا در سراسر کشور هستند که علیرغم خدمات فراوانی که در یک سال گذشته به نظام سلامت کشور نموده اند حق مطلب در رابطه با ایشان ادا نشده است.
 
به گزارش فانا، علیرضا شه پرست افزود: فعالان و همکاران زحمتکش در زنجیره تامین و توزیع دارو در کلیه پخش های سراسر کشور با وجود تمام ناملایمات و مشکلات ناشی از شیوع بیماری و نیز پیامدهای ناشی از عدم پرداخت مطالبات به بهترین شکل با خدمت رسانی و توزیع به موقع انواع دارو و تجهیزات پزشکی، کادر درمان و نظام سلامت را یاری و پشتیبانی نموده اند.

وی در خصوص عملکرد شرکت یاراطب در سال ۹۹ افزود: فروش شرکت پخش سراسری یاراطب از ابتدای سال جاری تا کنون ۴۵ درصد رشد داشته است و همچنین این شرکت موفق شده به تنهایی نزدیک به ۴۰ درصد از بازار توزیع سرم و انواع فرآورده های تزریقی کشور را در اختیار گیرد.

وی یکی از دلایل عملکرد مناسب شرکت یاراطب را تفکر استراتژیک و نیز نظام مدیریت کیفیت حاکم بر آن و برنامه ریزی دقیق این شرکت با هدف استمرار روند موفقیت ها دانست و افزود: این شرکت  از سال ۹۶ تا کنون به طور مستمر در زمینه های مختلف پیشرفت های چشم گیر و دستاوردهای متنوع داشته است.

شه پرست در توضیح بیشتر این دستاورد ها گفت: از مهمترین موفقیت های یاراطب در ۴سال اخیر می توان به رشد مستمر فروش و افزایش ۳ برابری آن نسبت به سال ۹۵،کسب جوایز ملی تعالی و پیشرفت در سال های  ۹۷و ۹۸، استقرار نظام مدیریت کیفیت ISO9001:2015 و کسب گواهینامه آن، نهادینه‌سازی شفافیت صددرصدی مالی و نیز پیاده‌سازی اصول علمی تامین و توزیع در این شرکت اشاره نمود.

مدیرعامل شرکت پخش سراسری یاراطب افزود: همچنین در ایام اخیر که مبارزه با شیوع ویروس کرونا جدی ترین چالش پیش روی حوزه سلامت بوده، یاراطب با توجه به محصولات پر اهمیت بیمارستانی خود، تمام امکانات و ظرفیت های فنی اعم از کالا، لجستیک و انبارهای خود را در اختیار دانشگاه ها و بیمارستان های خط مقدم مبارزه با کرونا قرارداده است.
 
کد مطلب : ۳۲۷۰۶
سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۰۸
۰
 
 

ارسال
 
گروه های خبری :