يکشنبه ۲۲ فروردين ۱۴۰۰ ,11 April 2021
 
 
زالی:
اولین بیمارستان هوشمند اوایل بهار سال آینده افتتاح می‌شود
 
فرمانده عملیات مدیریت کرونا در کلانشهر تهران گفت: برای نخستین بار طرح ملی بیمارستان هوشمند با همکاری مرکز همکاری‌های تحول و پیشرفت ریاست جمهوری تا اوایل بهار سال آینده اجرایی می‌شود که در این طرح بیمارستان ۱۵ خرداد اولین مدل بیمارستان ملی هوشمند خواهد بود.
 
به گزارش فانا، علیرضا زالی روز سه شنبه در افتتاح پروژه های درمانی بیمارستان ۱۵ خرداد افزود: امروز بیمارستان ۱۵ خرداد به تکامل خوبی رسیده است و اساتید و کادر درمانی در تکامل و تعالی این بیمارستان مشارکت بسیار خوبی داشته اند.

وی ادامه داد: این بیمارستان در عرصه ملی کارنامه قابل تحسینی دارد و در حوزه جراحی پلاستیک به نقطه مطلوب رسیده است.

زالی عنوان کرد: سرعت دو پروژه عمرانی بخش آی سی یو و اورژانس این بیمارستان بسیار زیاد بود و این پروژه زمانی برگزار شد که با کاهش درآمد اختصاصی بیمارستان در دوران کرونا رو به رو بودیم.

فرمانده عملیات مدیریت کرونا در کلانشهر تهران تصریح کرد: بیش از ۸۵ درصد بیماران از ارائه خدمات بیمارستان ۱۵ خرداد رضایت داشته اند و در بخش اورژانس نیز رضایت بیماران بیش از ۷۵ درصد بوده است.

زالی عنوان کرد: بیمارستان ۱۵ خرداد در زمینه ارائه تکنیک های جدید و نوآوری جراحی بسیار پیشرو و الگوی خوب آموزش و پژوهش است. همچنین این بیمارستان بسیار زودتر از سایر مراکز درمانی به سمت کار تیمی حرکت کرد.

وی اظهار داشت: نخستین بیمارستان هوشمند با هدف اوج رضایت مندی بیمار و با بهره مندی از اینترنت اشیا با همکاری مرکز همکاری های تحول و پیشرفت ریاست جمهوری تا اوایل بهار سال ۱۴۰۰ به عنوان طرح ملی بیمارستان هوشمند افتتاح می شود.
 
کد مطلب : ۳۳۰۸۲
سه شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۴۲
۰
 
مرجع : خبرگزاری ايرنا
 

ارسال
 
گروه های خبری :