دوشنبه ۲۳ فروردين ۱۴۰۰ ,12 April 2021
 
 
راه اندازی کمپین جهانی حمایت از کودکان سرطانی
 
مؤسسه خیریه محک هدف از اجرای کمپین جهانی حمایت از کودکان سرطانی را آگاهی‌بخشی و اطلاع‌رسانی با هدف تشخیص زودهنگام که منجر به درمان کم‌دردتر، کم‌هزینه‌تر و مؤثرتر خواهد شد، اعلام کرد.
 
به گزارش فانا، سال گذشته، حمایت تمامی اقشار جامعه مدنی ایران، اعضای خانواده بزرگ محک و شما که عضوی از این خانواده هستید، از کمپین روز جهانی سرطان به قدری بود که محک طی یک اقدام جمعی در بین 170 کشور جهان رتبه اول را کسب کرد.

پیوستن بیش از 150 نفر از نامداران حوزه هنر، ادبیات، ورزش و رسانه سبب شد تا صدای محک به عنوان یک مؤسسه خیریه ایرانی در زمینه آگاهی‌رسانی سرطان اطفال که منجر به تشخیص زودهنگام می‌شود جهانی شود.

امسال به پشتوانه شما یاوران رسانه‌ای می‌خواهیم از گروه‌ها و افراد بیشتری دعوت کنیم تا حمایت خود را از کودکان محک و این کمپین اعلام کنند. لازم به ذکر است هدف از اجرای این کمپین جهانی، آگاهی‌بخشی و اطلاع‌رسانی با هدف تشخیص زودهنگام است که منجر به درمان کم‌دردتر، کم‌هزینه‌تر و مؤثرتر خواهد شد.

 به همین دلیل این قاب را برایتان آماده کردیم تا با اشتراک آن در شبکه اجتماعی خود مانند تمامی این سال‌ها همراه قهرمانان کوچک محک باشید.

خواهشمندیم روی این پست، صفحه اینستاگرام محک (@mahakcharity) و صفحه اینستاگرام (@worldcancerday) را تگ یا منشن کنید کرده و از هشتگ‌های #MAHAKWCD2021 و #IAmAndIWill استفاده کنید.

همچنین برای ساخت پوستر با عکس و پیام دلخواه‌تان می‌توانید به این لینک (https://www.worldcancerday.org/custom-poster) مراجعه کرده و در قسمت Customise message and image، در قسمت Custom پیام‌تان را وارد کرده و در قسمت Upload your image عکس مورد نظرتان را آپلود کنید.

از اینکه بار دیگر حمایت‌تان از کودکان مبتلا به سرطان را به گوش جهانیان می‌رسانید صمیمانه سپاسگزاریم.
 
کد مطلب : ۳۳۳۵۳
شنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۳۷
۰
 
مرجع : خبرگزاری فارس
 

ارسال
 
گروه های خبری :