پنجشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۹ ,25 February 2021
 
 
در چهارمین جشنواره ملی صنعت سلامت محور ایران؛
داروسازی باریج اسانس موفق به دریافت تندیس زرین شد
 
شرکت داروسازی باریج اسانس توانست در بین هفت شاخص تعیین شده از سوی چهارمین جشنواره ملی صنعت سلامت محور ایران بالاترین امتیاز را در بین شرکت ها کسب کند و مفتخر به دریافت تندیس زرین شد.
 
به گزارش فانا به نقل از روابط عمومی این شرکت، این مراسم با حضور برات قبادیان معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صنعت، معدن و تجارت با رویکرد ارتقای سطح بهداشت و سلامت در تولیدات و خدمات صنایع سلامت محور کشور در مرکز همایش‌های بین المللی صداوسیمای جمهوری اسلامی برگزار شد.

این جشنواره با هدف شناسایی و تشویق شرکتها و سازمانهای متعهد به سلامت و معرفی آخرین دستاوردها با حضور 156 شرکت برگزار شد که شرکت دانش بنیان باریج اسانس توانست بالاترین نشان و امتیاز را کسب کند و در پایان از 79 شرکت برتر با حضور مسئولین بخش سلامت کشور تقدیر شد.

عنوان برتر شاخص تحقیق، پژوهش و نوآوری به داروسازی باریج اسانس اختصاص یافت.

داروسازی باریج اسانس ضمن دریافت تندیس زرین این جشنواره توانست عنوان واحد برتر شاخص تحقیق، پژوهش و نوآوری در زمینه تولید محصولات سلامت محور را کسب کند.

واحد تحقیق و توسعه باریج اسانس در سال 1380 با هدف ایجاد داروهای تخصصی و تحقیقات پیشرفته در مورد گیاهان دارویی و داروهای گیاهی با تمرکز بر تولید محصول با کیفیت، احیای طب سنتی و همچنین تاکید بر مصرف گیاهان بومی ایران تاسیس شد.

این واحد طرح های پژوهشی خاص در جهت ایمنی و سلامت محصولات را با واحدهای دانشگاهی و علمی انجام داده و با طرح موضوع از علاقه مندان دعوت به عمل می آورد.

از دیگر اهداف این جشنواره پایش، رتبه بندی، اعتبار بخشی، معرفی مجموعه های برتر و سازمانهای متعهد به امر سلامت، معرفی آخرین دستاوردهای واحد های سلامت محور و ارتقای سطح آگاهی، نگرش و فرهنگ استفاده از محصولات و خدمات سلامت محور بود.

شرکت داروسازی باریج اسانس، تولیدکننده داروهای گیاهی و اولین شرکت دانش بنیان دارویی در کشور می باشد. این شرکت در سال 1371 با هدف بهبود و ارتقای سطح سلامت جامعه تاسیس گردید و هم اکنون با بیش از 160 داروی گیاهی انسانی، 14 قلم داروی گیاهی دامپزشکی همچنین با تولید انواع نوشیدنی و طعم دهنده های غذایی گیاهی پیشرو در این صنعت است.
 
کد مطلب : ۳۳۴۶۰
پنجشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۵۷
۰
 
 

ارسال
 
گروه های خبری :