يکشنبه ۲ آبان ۱۴۰۰ ,24 October 2021
 
 
وزیر بهداشت در حاشیه جلسه ستاد استانی مقابله با کرونا در قزوین:
دانشگاه های علوم پزشکی از اواسط مهرماه بازگشایی می شوند
 
وزیر بهداشت با بیان اینکه خوشبختانه تمامی اساتید دانشگاه های کشور را واکسینه کرده ایم و واکسیناسیون دانشجویان را نیز آغاز کرده ایم، گفت: امیدواریم واکسیناسیون دانشجویان و خانواده های آنها را به زودی به پایان برسانیم.
 
به گزارش فانا، دکتر بهرام عین اللهی در حاشیه جلسه ستاد استانی مقابله با کرونا در قزوین و در ارتباط زنده تصویری با شبکه خبر با بیان اینکه دانشگاه های علوم پزشکی از اواسط مهرماه به شکل حضوری و مجازی بازگشایی می شوند، اظهار داشت: واکسیناسیون دانشجویان دانشگاه های وزارت علوم نیز در حال انجام است و بازگشایی آن دانشگاه ها منوط به تصمیم وزارت علوم است.
 
وزیر بهداشت خاطرنشان کرد: قزوین به دلیل موقعیت جغرافیایی و تردد بسیار زیاد مسافرین نیاز به امکانات بهداشتی و درمانی بیشتری دارد و متاسفانه زیرساخت های خوبی در این استان وجود ندارد که نیازمند تقویت است. خوشبختانه شهر قزوین از پیک کرونا عبور کرده است و تعداد بیماران رو به کاهش است.
 
شور واکسیناسیون در کشور افزایش یافته است
 
دکتر عین اللهی افزود: از یک مرکز واکسیناسیون در نمایشگاه بین المللی قزوین بازدید کردیم که خوشبختانه 24 ساعته و با نیروهای داوطلب و عمدتا دانشجویان، فعالیت داشت؛ آنها اعلام می کردند که اصلا احساس خستگی نمی کنند چون خدمت به مردم، خستگی به همراه ندارد و این یک نوید بسیار بزرگ است که شور واکسیناسیون در کشور افزایش یافته است. امیدواریم با حجم بالای واکسیناسیون، شاهد پیک ششم بیماری نباشیم.
 
کد مطلب : ۳۷۸۶۰
جمعه ۱۹ شهريور ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۰۲
۰
 
مرجع : وبدا
 

ارسال
 
گروه های خبری :