يکشنبه ۲ آبان ۱۴۰۰ ,24 October 2021
 
 
مجوز دادن به بسته‌بندی اهانت به صنعت کشور است
 
 
به گزارش فانا، یک کارشناس در یادداشتی نوشت:

- در شرایطی که پس از سال‌ها سرمایه‌گذاری سنگین علمی و مالی و البته حمایت‌های مسوولان کشور و سازمان غذا و دارو بالاخره در سال ۱۳۹۹ یک شرکت داخلی موفق به تولید انسولین قلمی در کشور شد و در حالی که میلیون‌ها قلم انسولین تولید شده در انبار این تنها شرکت تولیدکننده قلم انسولین وجود دارد، برنامه‌ریزان سازمان غذا و دارو از ترس اینکه در کشور کمبودی ایجاد نشود، آنقدر از طریق شرکت‌های واردکننده فوریتی و غیر فوریتی اجازه واردات داده‌اند که خطوط تولید شرکت تولیدکننده داخلی به دلیل عدم فروش و جا نداشتن انبارها در حال تعطیل شدن است.

- این مشکلات کم بودند که آقایان در آخرین کمیسیون قانونی تشخیص (صلاحیت ساخت و ورود دارو و مواد بیولوژیک) به یک شرکت واکسن‌سازی (که البته فقط اسمش واکسن‌سازی است) و فاقد هرگونه امکانات است، مجوز واردات چهار میلیون قلم انسولین از هند به ایران را جهت بسته‌بندی در ایران داده‌اند.

- یکی نیست از این برادران فقط بپرسد چه می‌کنید و به کجا می‌خواهید بروید و هدفتان چیست. اگر می‌خواهید وارد کنید، خب از شرکت‌های معتبر و شناخته‌شده وارد کنید. مجوز دادن به بسته‌بندی در کشور اهانت به داروسازی و داروسازان و تحقیر صنعت کشور است.
 
کد مطلب : ۳۸۰۸۰
يکشنبه ۲۸ شهريور ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۲۸
۰
 
 

ارسال
 
گروه های خبری :