دوشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۷ ,22 October 2018
 
نوع مطلب :  
بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  
گردشگری سلامت ایران به ارمنستان رفت
۲۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۱۶
 
سفارت ایران در ارمنستان اعلام کرد: نخستین شرکت ایرانی با ارسال دستگاه های مجهز درمان رادیو تراپی فعالیت خود را در جمهوری ارمنستان برای بیماران سرطانی آغاز کرده است.
 
سرمایه گذاران استقبال چندانی از واگذاری شرکت های شستا نداشته اند
۲۵ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۰
 
تغییر مداوم نرخ ارز، بی ثباتی اقتصادی و قیمت ها، کمبود مواد اولیه و افزایش قیمت آن ها و... فضایی را ایجاد کرده که ما شاهد سرخوردگی فعالان اقتصادی و ناامیدی آن ها نسبت به آینده هستیم و در این شرایط نمی توان انتظار خرید واحدهای صنعتی و سرمایه گذاری را داشت
 
بازگشت کارخانه‌های داروگر، روغن جهان و تولی پرس به مدار تولید
۲۵ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۲۹
 
مدیرکل حمایت از مشاغل و بیمه بیکاری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از آغاز به کار سه واحد مشکل دار داروگر، تولی‌پرس و روغن جهان بعد از توقف یکی دو ماهه خبر داد.
 
صادرات 1.3 میلیون دلاری تماد در نیمه نخست 97
۱۷ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۵۲
 
مدیرعامل شرکت تولید مواد اولیه داروپخش (تماد) گفت: تماد در سال 96 حدود 6.7 میلیون دلار صادرات داشت. امسال پیش بینی شده که بتوانیم به صادرات 8 میلیون دلاری برسیم. در شش ماهه نخست سال جاری نیز حدود 1.3 میلیون دلار صادرات داشتیم.
 
یک روز شرکت‌های زیان‌ده را به تامین اجتماعی قالب کردند و حالا می‌گویند باید دست از بنگاه‌داری بکشد
۱۶ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۹
 
حسین حبیبی معتقد است؛ کارگران هیچ نقشی در تصمیم‌گیری‌های سازمان تامین اجتماعی ندارند و بدون مشارکت آنها، هر کار می‌خواهند می‌کنند.
 
پاتک سنگین داروسازان داخلی به رقبای خارجی
۱۶ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۵۵
 
با توجه به مشکلات واردات و روند انتقال ارز، داروهای وارداتی در بازار کاهش داشته و این موضوع، فرصتی برای تولیدکنندگان داخلی فراهم آورده تا سهم بیشتری در تامین نیاز بازار داخل به دارو داشته باشند و در شرایط فعلی، این مهمترین نقطه قوت دارویی ها است.
 
تامین مناسب نیاز بازار داروهای هپاتیت توسط اکسیر
۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۰۱
 
به گزارش فانا، محسن کردی مدیرعامل شرکت داروسازی اکسیر در واکنش به اظهارات مدیرعامل انجمن حمایت از بیماران کبدی همدان درباره کمبود برخی از داروهای هپاتیت از جمله تنوفوویر در این استان با ارسال پیامی به "فانا" توضیح داد: شرکت داروسازی اکسیر نیاز بازار را تامین کرده است و موجودی خوبی در شرکت‌...
 
مزایده عمومی سه شرکت شستا برگزار شد
۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۹
 
روند واگذاری های 30 شرکت زیرمجموعه شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی در حالی به دلیل نوسان های ارزی و بدهی مالیاتی و بیمه ای به تعویق افتاده بود که امروز مدیرعامل شستا از برگزاری سه مزایده عمومی خبر داد.
 
تامین سرمایه امین راهکارهای تامین مالی در صنعت دارو را تبیین کرد
۵ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۸
 
اکبر محمدلو(مشاور شرکت تامین سرمایه امین) در جریان نشست هم اندیشی روش‌های نوین تامین مالی در صنعت دارو در خصوص راهکارهای پیشرفته تامین مالی در این صنعت گفت: در این خصوص راهکارهای متنوعی وجود دارد که تابحال مورد استفاده قرار نگرفته است.
 
دانش فنی 2 محصول هایتک موسسه رازی بومی سازی شد
۴ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۰
 
قائم مقام رئیس موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی در حوزه تجاری سازی و فناوری گفت: حمایت های مرکز رشد این موسسه منجر به بومی سازی دانش فنی 2 محصول حوزه هایتک در کشورمان شد.
 
تهران شیمی ازداروی جدید خود به نام  بيزوپرولول (بیزوفار) رونمایی کرد
۲۴ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۰۷
 
شرکت داروسازی تهران شیمی داروی جدید خود را به نام بيزوپرولول (بیزوفار) در بیستمین کنگره بین‌المللی تازه‌های قلب و عروق (ICCU 2018) لانچ کرد
 
بدهی به مالیات و بیمه مانع واگذاری شرکت های «شستا» شد
۲۴ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۹
 
بدهی مالیاتی و بیمه ای شرکت های تابعه شرکت سرمایه گذاری سازمان تامین اجتماعی (شستا) سبب شده تا به گفته مدیرعامل این شرکت، امکان واگذاری این شرکت ها در بازار سرمایه فراهم نباشد.
 
تولید داروی بيزوپرولول (زِباكُر) در شرکت ایران دارو برای نخستین بار در کشور
۲۰ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۲۳
 
شرکت داروسازی ایران دارو برای نخستین بار در کشور داروی بيزوپرولول (زِباكُر) را تولید کرد.
 
پتانسیل دارویی‌ها جهت رشد قیمت
۱۹ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۳۵
 
این مجموعه به منظور به حداقل رساندن آسیب‌های احتمالی ناشی از تحریم ها، دپوی مواد اولیه به اندازه مصرف یکسال آینده را در برنامه های خود قرار داده و با این حساب، نگرانی خاصی بابت تامین مواد اولیه نخواهیم داشت.
 
توقف صادرات دارو به افغانستان و عراق
۱۸ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۱
 
مدیرعامل شرکت داروسازی سُها از توقف صادرات دارو به دو کشور افغانستان و عراق بر اساس سیاست های جدید کشور خبر داد.
 
جزئیات جدید از دریافت GMP اروپا توسط شرکت آریوژن فارمد
۱۷ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۶
 
مدیرعامل شرکت آریوژن فارمد جزئیات دریافت GMP اروپا توسط این شرکت داروسازی را تشریح کرد.
 
مجوز اروپایی GMP برای شرکت داروسازی ایرانی آریوژن فارمد
۱۶ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۲۸
 
شرکت داروسازی آریوژن فارمد به عنوان بزرگترین تولیدکننده آنتی بادیهای مونوکلونال دارویی ایران و منطقه، با دریافت گواهینامه GMP گام بزرگی را برای ورود به بازار اروپا و صادرات دارو به کشورهای عضو اتحادیه اروپا برداشت.
 
پادزهر کاهش سود غیرعملیاتی در رگ‌های تیپیکو
۱۴ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۰
 
مدیرمالی سرمایه‌گذاری تیپیکو با اشاره به این مطلب که شرکت فارابی از زیاندهی خارج شده گفت: تعهدات سرمایه‌ای این شرکت تاثیر چندانی از نوسانات نرخ ارز نمی‌پذیرد چراکه این تعهدات داخلی بوده و ارزی نیست.
 
شرکت های دارویی دانمارک در ایران به دنبال ثبت کالاهای اورجینال هستند
۱۳ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۴۷
 
مراسم امضای تفاهم نامه همکاری میان مرکز مالکیت معنوی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و اداره ثبت اختراع و علائم تجاری دانمارک برگزار شد.
 
انتقاد از عدم تخصیص ارز دولتی به واردات برخی ازمواد جانبی کلیدی داروسازی
۷ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۹
 
مدیرعامل شرکت داروسازی سبحان انکولوژی از نابسامانی‌های موجود در دسته‌بندی کالاهای مشمول دریافت ارز دولتی انتقاد کرد و گفت: به عنوان مثال موادی در تولید داروهای ضدسرطان تزریقی بکار می‌روند که اگرچه جزو مواد جانبی داروسازی محسوب می‌شوند اما به علت تماس مستقیم با دارو و اهمیت بالای آنها در فرایند صنعت ...
 
 
گروه های خبری :